Ford Ticari Araç Kampanyası

Ford Ticari Araçlarda Temmuz 2020 Kampanyaları

Ford Ticari Ailesine özel fiyatlarla, 3 yıl sınırsız km garantisi1 ve kamu bankaları iş birliği ile sunulan kredi imkanlarıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Ticari Araçlara Özel Peşin Alım Fırsatı​

Ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için 2020 model yılı Ford Connect ve Ford Ranger hariç tüm Ford ticari araçlarda %3, Ford Connect ve Ford Ranger araçlarda %4 indirim Ford yetkili satıcılarında.2

Kamu Bankaları İş Birliği ile %0,49 Faizli Kredi Kampanyası

31 Temmuz 2020 tarihine kadar %0,49 faiz fırsatından faydalanarak yeni bir Ford ticari araç sahibi olabilirsiniz.

Ford Transit Minibüs ve Transit Kamyonet hariç tüm Ford ticari araçlara özel; 72.000 TL, 36 ay, %0,49 faiz fırsatından yararlanabilirsiniz.3

Ford Transit Minibüs ve Transit Kamyonet modellerinde geçerli; 100.000 TL, 36 ay, %0,49 faiz fırsatı Ford Yetkili Satıcılarında.4

Ford Ticari Araç Kampanyası Koşulları

1 Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta Ford ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşteri tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; 2020 model yılı Ford Connect ve Ford Ranger hariç tüm Ford ticari araçlarda %3, Ford Connect ve Ford Ranger araçlarda %4, Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

3 4 Temmuz  2020 tarihinden itibaren geçerli Ford ticari araç satış kampanyası ve 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli Yerli Üretime Özel Taşıt Kredi paketi ile azami 72.000 TL 36 ay 0,49% faizli ticari araç satışlarında geçerli olan aylık 0,49% kampanya faizi; tüzel kişilerin ticari amaçlı Yerli Üretim Ford ticari araç (Ford Tourneo & Transit Courier, Custom, Transit Van)  satın alımlarının konu olduğu 72.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli kampanyaya katılan kamu bankaları Halk Bank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredilerinde geçerlidir.

Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.196 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 378 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ziraat Bankası kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,54; yıllık toplam maliyet oranı %6,7271 olmaktadır.İlgili kampanya kapsamında dileyen müşterilere 6 aya kadar taksit öteleme imkanı sunulmakta olup, taksit öteleme seçilmesi durumunda seçilen öteleme sayısına göre taksit tutarları değişebilmektedir.

İlgili kampanyaya katılan  Halk Bank ve Vakıfbank’a ait dosya masrafı, aylık ve yıllık maliyet oranları farklılık gösterebilir. Kampanya kapsamında kullanılan kredilerde satın alınan aracın kaskosunun kampanyanın kullanıldığı kamu bankasından satın alınması zorunludur. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Ford Otomotiv San. A.Ş. ve kampanyaya katılan kamu bankaları kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya dahilinde satışı yapılan ticari araçlarda 3 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolarsa) üretici güvencesi uygulanacaktır.

Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterilerimiz tarafından yetkili Ford Otosan servislerinde yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar.

4 4 Temmuz  2020 tarihinden itibaren geçerli Ford ticari araç satış kampanyası ve 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli Yerli Üretime Özel Taşıt Kredi paketi ile azami 100.000 TL 36 ay 0,49% faizli ticari araç satışlarında geçerli olan aylık 0,49% kampanya faizi; tüzel kişilerin ticari amaçlı Yerli Üretim Ford ticari araç (Ford Transit Minibüs ve Transit Kamyonet)  satın alımlarının konu olduğu 100.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli kampanyaya katılan kamu bankaları Halk Bank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 3.050 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ziraat Bankası kredinin aylık toplam maliyet oranı %0,54; yıllık toplam maliyet oranı %6,7271 olmaktadır.

İlgili kampanya kapsamında dileyen müşterilere 6 aya kadar taksit öteleme imkanı sunulmakta olup, taksit öteleme seçilmesi durumunda seçilen öteleme sayısına göre taksit tutarları değişebilmektedir. İlgili kampanyaya katılan  Halk Bank ve Vakıfbank’a ait dosya masrafı, aylık ve yıllık maliyet oranları farklılık gösterebilir. Kampanya kapsamında kullanılan kredilerde satın alınan aracın kaskosunun kampanyanın kullanıldığı kamu bankasından satın alınması zorunludur. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Ford Otomotiv San. A.Ş. ve kampanyaya katılan kamu bankaları kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya dahilinde satışı yapılan ticari araçlarda 3 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolarsa) üretici güvencesi uygulanacaktır.

Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterilerimiz tarafından yetkili Ford Otosan servislerinde yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar.

Ford Ticari Araçlar %23’e Varan Yakıt Tasarrufu Sağlıyor

Temmuz ayında Yeni Ford Transit Van Hibrit 208.300 TL’den, Ford Transit Custom Van Hibrit 198.100 TL’den ve Ford Tourneo Custom Hibrit ise 302.300 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarıyla Ford Yetkili Satıcılarında müşterileri bekliyor.

Yeni Ford Transit Van Hibrit, Transit Custom Hibrit ve Tourneo Custom Hibrit, Yeni 2.0lt EcoBlue Hibrit dizel motor seçeneğiyle performanstan ödün vermeden %23’e varan yakıt tasarrufu vadederek ticari hayatın geleceğine yön veriyor.

Ford ticari araç ailesinin sevilen üyeleri Transit, Tourneo Custom ve Transit Custom, segmentinin ilk ve tek hibrit modelleri ile %23’e varan oranlarda yakıt tasarrufu avantajı vadediyor.

Ford’un Türkiye’de üretilen ticari modelleri; Transit Van Hibrit ve Transit Custom Van Hibrit yeni 2.0lt EcoBlue Hibrit 170 PS dizel motor ile sunulurken, Ford Tourneo Custom Hibrit ise daha yüksek performans ve daha yüksek çekiş gücüne sahip EcoBlue Hibrit 185 PS versiyonu ile müşterilerini bekliyor.

Ford’un ticari araç modellerinde sunduğu yenilikçi Hibrit teknolojisinde, güçlü, verimli ve gelişmiş 2.0L EcoBlue dizel motora destek olan, ikincil bir güç kaynağı, 48 voltluk lityum iyon bir batarya bulunuyor. Bu batarya tek başına aracı harekete geçirmiyor, dizel motoru destekleyerek, yakıt tüketiminin düşmesine de yardımcı oluyor. Ayrıca düşük hızlarda sağlamış olduğu gelişmiş tork tepkisi ile daha keyifli ve verimli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Ford Fiyat Listesi
Yeni Ford Focus
Ford Mustang
Ford Edge
Ford Kuga