Peugeot Kampanya 2020

Peugeot Mayıs 2020 Sıfır Araç Kampanyaları

Peugeot Türkiye’nin yeni dijital satış sistemi ile müşteriler, tüm Peugeot modellerinde Mayıs ayında geçerli kampanya fırsatlarıyla evlerinden çıkmadan yeni otomobillerine sahip olabiliyor.

Peugeot Türkiye açıklamasına göre, Peugeot severler peugeot.com.tr web sitesi üzerinden istedikleri gün ve saat için yetkili satıcılardan showroom randevusu alabiliyor veya görüntülü araç tanıtımı talep edebiliyor.

Peugeot Showroomlarına gelen müşterilerin talepleri belirlenen en yüksek hijyen koşulları dahilinde gerçekleştirilirken, canlı bağlantı kurmayı tercih eden müşteriler ise bulundukları yerden ilgili bayi ile görüntülü konuşarak istedikleri model hakkında detaylı bilgi alıyor, satış danışmanı ile birlikte aracını seçip ödeme planını oluşturuyor ve online kredi başvurusunu yapıyor.

Tüm bu süreçlerin online olarak tamamlanmasının ardından müşteri tercihine göre otomobilini kendi adresinde teslim alıyor.

Peugeot’dan “Şimdi Al, Ağustosta Ödemeye Başla” Kampanyası

Peugeot, Mayıs ayında müşterilerine sağladığı fiyat avantajlarının yanı sıra esnek finansman seçeneklerinin bulunduğu kampanyalar da sunuyor.

Sınırlı sayıda, 1.2 Pure Tech benzinli motor seçeneği ile 155.900 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlarıyla Peugeot SUV 2008 Dynamic ve sınırlı sayıdaki diğer tüm Peugeot fırsat araçlarında Mayıs ayına özel “Şimdi Al, Ağustosta Ödemeye Başla” kampanyası bulunuyor.

Kampanyalı Peugeot Modelleri

Peugeot Mayıs kampanyası kapsamında şu modeller yer alıyor:

1.5 lt BlueHDi dizel motoruyla 66 uluslararası ödülün sahibi Peugeot SUV 3008 ve standart yedi koltuklu 1.5 lt BlueHDi dizel motora sahip Peugeot SUV 5008.

Peugeot, Ocak ayından Nisan ayı sonuna kadar gerçekleştirdiği toplam 7.142 adet SUV satışı ile 2020 Ocak-Nisan toplam SUV’deki liderliğini sürdürdü.

D-Sedan segmentindeki yeni Peugeot 508 1.5 lt BlueHDi dizel, Peugeot i-Cockpit, 16″ 5 kollu jant ve aylık 1.500 TL taksit ile sunulan Peugeot 208 Signature. Peugeot i-Cockpit, EAT8 tam otomatik şanzıman ve aylık 1.650 TL taksit ile sunulan Peugeot 308. SUV görünümü, Zenith cam tavan ve EAT8 8 ileri tam otomatik şanzıman ile Peugeot Rifter, yakıt ekonomisi ve efektif yükleme hacimleriyle Peugeot hafif ticari araç modelleri için Mayıs ayına özel fırsatlar sunuluyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Peugeot Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Peugeot Fiyat Listesi
Yeni Peugeot Rifter
Yeni Peugeot 508
Peugeot 3008 SUV
Yeni Peugeot Expert