Alfa Romeo Kampanyası 2020

Alfa Romeo Giulietta’da ödemeler 2021’de başlıyor

Alfa Romeo, yaza özel “Şimdi al 2021’de öde” kampanyası ile müşterilerine Temmuz ayı boyunca cazip fırsatlar sağlıyor.

Alfa Romeo Giulietta, yeni dış gövde detayları, etkileyici araç içi deneyimi, yeni kabin rötuşları ve geliştirilmiş motor seçenekleriyle, Temmuz ayında otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Markanın, sportif gövdenin performansla birleştiği otomobili Giulietta, 100.000 TL için 24 ay vadeli %0,99 faizli kredi imkanıyla Alfa Romeo Yetkili Satıcılarında alıcılarını bekliyor.

Ayrıca kampanya dahilinde, Alfa Romeo Giulietta’nın ödemeleri 6 ay sonra başlıyor. Kampanya kapsamında daha alt tutarlarda kredi kullanmak isteyenler, kendileri için uygun ödeme planını da belirleyebiliyorlar.

Temmuz ayı boyunca Alfa Romeo’nun sportif SUV’u Stelvio ve sportif sedanı Giulia’yı tercih edeceklere ise içinde Konfor Paketi (anahtarsız giriş), Park Asistanı Paketi (ön park sensörleri ve geri görüş kamerası), daha güçlü ses sistemi ve Sürücü Asistanı Paketi bulunan 40.000 TL değerindeki Premium Paketi ücretsiz hediye ediliyor.

Alfa Romeo Giulietta 253.900 TL’den, Alfa Romeo Giulia 520.000 TL’den ve Alfa Romeo’nun SUV modeli Stelvio 605.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Alfa Romeo Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Alfa Romeo Tonale
Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo Giulia Veloce
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio