ALFA ROMEO Kampanya

Alfa Romeo Haziran Kampanyaları

Alfa Romeo, Giulietta’nın 2018 model yılı, dizel motorlu ve Super donanımlı versiyonlarında anahtar teslimde 15.000 TL’lik nakit indirimi fırsatı sunuluyor.

İtalyan markanın yaptığı açıklamaya göre, Alfa Romeo, Haziran ayında da avantajlı nakit indirim kampanyalarını sürdürüyor.

Alfa Romeo Giulietta’nın 2018 model yılı, dizel motorlu ve Super donanımlı versiyonlarında anahtar teslimde 15.000 TL’lik nakit indirim avantajı ile otomobil tutkunlarına sunuluyor.

Haziran ayında Alfa Romeo’nun uyguladığı kampanya kapsamında, 120 hp gücünde 1.6 dizel otomatik Alfa Romeo Giulietta’ya 132.900 TL’ye sahip olabilirsiniz. 132.900 TL tavsiye edilen satış fiyatı Super donanım için hurda teşvikiyle birlikte geçerlidir.

Super donanım içerisinde 5″ UConnect Dokunmatik Ekranlı Multimedya Sistemi, Bi-Xenon Farlar ve Far Yıkama Sistemi, Ön-Arka Park Sensörü, 17″ Sportif Alüminyum Jantlar ve DNA sürüş modu seçenekleri yer almaktadır.

Ayrıca, Alfa Romeo Giulietta Super 1.6 JTD TCT Dizel Otomatik modelinde, 50.000 TL, 12 ay, %2,35 faizli kredi seçeneği de sunuluyor.

%2,35 faiz oranı 2018 model yılı 0 km Alfa Romeo Giulietta için geçerli olup hususi kullandırımda aylık maliyet %2,91yıllık maliyet %41,05’dir. Tüm yasal vergi/fonlar ve hususi kullandırımlı kredilerde maksimum 262,50 TL- 393,75-525 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. İlanda belirtilen kampanya koşulları Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.  Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Giulietta’nın Super donanımlı versiyonlarında 5 inçlik U-Connect dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, Bi-Xenon farlar ve far yıkama sistemi, ön-arka park sensörü, 17 inçlik sportif alüminyum jantlar ve DNA sürüş modu seçenekleri yer alıyor.

Haziran ayında sportif bir SUV satın almak isteyenler, Alfa Romeo’nun SUV segmentindeki temsilcisi Alfa Romeo Stelvio’nun 2018 model yılı versiyonlarında yönelik %16 oranındaki nakit indirim kampanyasından yararlanabilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Alfa Romeo Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Alfa Romeo Tonale
Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo Giulia Veloce
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio