Volkswagen Mayıs ayı 2019 bahar kampanyası

Volkswagen’in Mayıs ayında düzenlediği kampanyalar ve Volkswagen modelleri kampanya fiyatları
Mayıs ayında düzenlenen Volkswagen kampanyası kapsamında, Volkswagen’in sıfır otomobil ve SUV modelleri ÖTV indirimine ve hurda desteğine ek olarak sunulan bahara özel fırsatlarla Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

Volkswagen kampanyası dahilinde; Volkswagen Polo 106.100 TL, Volkswagen Golf 165.700 TL, Volkswagen Golf R 595.700 TL, Volkswagen Passat 182.900 TL, Volkswagen Arteon 349.900 TL, Volkswagen Passat Variant 234.500 TL, Volkswagen T-Roc 254.100 TL, Volkswagen Tiguan 183.000 TL, Volkswagen Tiguan Allspace 314.900 TL, Volkswagen Touareg 1.256.300 TL tavsiye edilen başlangıç fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

*Tavsiye edilen anahtar teslim başlangıç fiyatlarına, trafik sigortası poliçe bedeli dahil değildir.

Volkswagen AutoCredit Mayıs Kampanyası
Volkswagen AutoCredit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyebilir, kalan tutarı, kendi belirleyeceğiniz peşinat** ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırabilirsiniz. Volkswagen AutoCredit Mayıs ayı kampanyası ile VW Polo 1.622 TL’den, VW Golf 2.155 TL’den, VW Passat 2.492 TL’den ve Volkswagen Tiguan modelini 2.479 TL’den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayabilirsiniz*.

Volkswagen Auto Credit Katılım Koşulları:
Volkswagen Auto Credit kampanyası, kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerlidir. 2018 ve 2019 model Volkswagen Binek Araçlar için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Volkswagen Auto Credit sistemi için sunulan örnek ödeme tablosundaki hesaplamalar, araç renk ve donanım özelliklerine göre farklılıklar gösterebilirler. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. – Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Volkswagen AutoCredit Araç Geri Alım koşulları:
Volkswagen Auto Credit sisteminde Volkswagen Doğuş Finans’ın sunduğu geri alım garantisi ile aracınızın 36 ay sonraki değeri şimdiden garanti altına alınır. Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir. 36 aylık vade sonunda aracın 75 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir. Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Volkswagen Fiyat Listesi
Volkswagen T-Roc
Volkswagen Golf
Volkswagen Yeni Touareg
Volkswagen Tiguan