VW Servis Kampanyası 2021

VW İkaz lambaları

Volkswagen servis ve bakım kampanyaları

VW Yetkili Servislerinde tavsiye edilen indirimli periyodik bakım başlangıç fiyatları

Aşağıda belirtilen ve Volkswagen Yetkili Servislerinde uygulanan %30’a varan ZUBİZU Servis İndirimi dahil tavsiye edilen periyodik bakım başlangıç fiyatları, VW Polo için CHY, VW Golf için CZC, VW Jetta için CBZ, VW Passat ve VW T-Roc için DPC, VW Tiguan için CZC, VW Beetle için CYV ve VW Scirocco için CZD tipi motora sahip araçlar için geçerlidir.

Belirtilen fiyatlar, araç motor hacmine ve donanım seviyesine göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlara KDV ve işçilik dahildir. Kampanya Bilgi Formu’nu doldurarak ZUBİZU Servis Kampanyası hakkında bilgi alabilir, en yakın VW Yetkili Servise ulaşabilir veya hemen bir servis randevusu alabilirsiniz.

 • Volkswagen Polo periyodik bakım başlangıç fiyatları: 1.119 TL
 • Volkswagen Golf periyodik bakım başlangıç fiyatları: 1.186 TL
 • Volkswagen Jetta periyodik bakım başlangıç fiyatları: 1.200 TL
 • Volkswagen Passat periyodik bakım başlangıç fiyatları: 1.218 TL
 • Volkswagen T-Roc periyodik bakım başlangıç fiyatları: 1.476 TL
 • Volkswagen Tiguan periyodik bakım başlangıç fiyatları: 1.250 TL
 • Volkswagen Beetle periyodik bakım başlangıç fiyatları: 1.234 TL
 • Volkswagen Scirocco periyodik bakım başlangıç fiyatları: 1.200 TL

ZUBİZU ile VW servis kampanyası

ZUBİZU ile Volkswagen binek araç sahipleri, yetkili servislerde geçerli %30’a varan servis indirimleri fırsatından yararlanabiliyor. 2 yaş üzeri bir Volkswagen binek araç modeline sahipseniz, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.*

Kampanya dahilinde;

 • 3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçiliklerinde %15 ve kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %16 indirim (motor yağlarında indirim bulunmamaktadır)
 • 4 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçiliklerinde %25, kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %16 indirim ve motor yağlarında %16 indirim
 • 7 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçiliklerinde %30, kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %16 indirim ve motor yağlarında %16 indirim

tavsiye edilmektedir.**

Ayrıca, kampanyadan yararlanarak periyodik bakımlarını Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıran Volkswagen sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye ediliyor.***

* Bu kampanya 2 Ocak 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında ve yetkili servise gireceği tarih itibariyle trafiğe çıkış tarihinin üzerinden 2 yıldan daha fazla geçmiş Volkswagen Binek Araç modelleri için geçerlidir. Kampanya koşullarına uyan ZUBİZU üyeleri bu fırsattan yararlanabilirler.
** Tavsiye edilen indirim oranları; mekanik ve elektrik tüm yedek parçalar, mekanik ve elektrik atölye işçiliği için geçerlidir. Kampanya kapsamında belirlenmiş Michelin, Pirelli ve Continental marka lastiklerde ise 2 yaş üzeri tüm Volkswagen Binek Araç modellerine %16 indirim sunulmaktadır. 3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerinde, motor yağlarında indirim bulunmamaktadır.
*** Mobilite Hizmet Paketi, ücretsiz acil servis ve çekici hizmetini kapsamaktadır. Bu paket, Volkswagen Yetkili Servislerinde yapılan periyodik bakımın tamamlandığı tarihten itibaren 1 takvim yılı boyunca geçerli olacak şekilde tanımlanır. Her yeni periyodik bakım işleminde, eğer halen devam ediyorsa, bir önceki tanımlı Mobilite Hizmet Paketi iptal edilir ve yeni paket tanımlanır. Paketten faydalanmak için, ihtiyaç halinde 444 8924 no’lu Volkswagen Yol Yardım hattının aranması yeterlidir.
**** Doğuş Otomotiv, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
***** Yabancı plakalı araçlar için geçerli değildir.

vdf servis kredisi kampanyası

Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıracağınız 3.500 TL’den 20.000 TL’ye kadar tüm bakım, onarım, mekanik ve parça değişim hizmetleri için kullanabileceğiniz %1,98 faizli servis kredisi imkanı sunuluyor.*

Volkswagen Yetkili Servislerinde geçerli vdf Servis Kredisi® kampanyası detayları:

 • Servis faturasının %10’u kadar peşinat alınması gereklidir.
 • vdf Servis Kredisi ürününden tüm bireysel, bireysel vergi levhalı ve tüzel VW müşterileri yararlanabilmektedir.
 • Minimum 3.500 TL, maksimum 20.000 TL tutarında kredi kullanılabilmektedir.
 • Vade aralığı 3 ila 12 ay arasında olup; faiz oranı aylık %1,98 olarak uygulanacaktır.
 • Kullanılan kredi için servis işlemine tabi tutulan araç üzerine rehin konulacaktır. Aracın farklı bir kurumdan rehinli olması durumunda kredi kullanımı yapılamayacaktır. Aracın vdf rehinine sahip olması durumunda araca ikinci bir vdf rehini konulabilecektir.
 • Kredi masrafları: Bireysel müşteriler için BDDK limitleri dahilinde kredi tutarının %0,5’i + BSMV, bireysel vergi levhalı ve tüzel müşteriler için minimum 250 TL olmak üzere, kredi tutarının %2’si.

Ayrıntılı ve güncel bilgilere Volkswagen Yetkili Servislerinden ulaşabilirsiniz.

Volkswagen İkaz Işıkları
Yeni Volkswagen Golf
Yeni Volkswagen Tiguan
Araç Muayene Öncesi Yapılacaklar
Araç Bakımında Neler Değişir ?