BMW 7 Serisi

BMW, markasının lüks otomobil sınıfındaki 7 Serisi yenilendi. Bu segmentte sportif unsurlarla beraber lüks konforu eşit oranda sunan Yeni BMW 7 serisi otomobiller, yeni motor çeşitleri ile verimlilik açısından çıtayı yükseltiyor. Günümüzde tüm otomobil sınıflarında verimlilik ve çevreye verilen zararın azaltılması yönünde yeni teknolojiler geliştiriliyor. Lüks sınıf otomobillerde bu konu daha da önem kazanıyor. Yeni BMW 7 serisi otomobillerde sekiz ileri otomatik vites standart donanım ve % 25 oranına varan yakıt tasarrufu olanağı sağlıyor. BMW EfficientLightweight teknolojisi ile otomobilin ağırlığı önceki modellere göre 130 kg kadar azaltılmış.

BMW 7 Serisi’nde gelişmiş güvenlik donanımları bulunuyor. Sürüş Asistanı özelliği, “arkadan çarpma önleme” ve “aksi yönden gelen trafik uyarı işlevini, Sürüş Asistanı Plus özelliği ise direksiyon ve yön kontrol asistanının yanı sıra aktif yandan çarpışma koruma özellikli Şerit Terk Uyarısı Asistanını da içeriyor.

Yeni nesil BMW 7 Serisi, yolcu bölümünün yapısında karbon fiber destekli plastiğin (CFRP) yoğun şekilde kullanımı, hafif tasarımın güçlü ve ayrıntılı biçimde uygulanması ve yeni nesil motorlar yakıt tüketimi ve emisyon rakamları ile birlikte lüks sedan modelinin ağırlığını azaltmak üzere bir araya getiriyor. Yeni BMW 7 Serisi tarafından sunulan konfor, güvenlik ve sürüş deneyimi, yeni yürüyen aksam teknolojisinden, otomobilin haber/eğlence teknolojisi ile etkileşimde bulunmaya yönelik olağanüstü bir kapsam ve BMW ConnectedDrive tarafından sunulan çeşitli sürücü destek sistemlerinden yararlanıyor.

Yeni BMW 7 Serisi model yelpazesi sıralı altı silindirli model dahil olmak üzere BMW Group’un yeni nesil motorlarıyla güçlendirilecek. BMW TwinPower Turbo teknolojisine sahip yeni benzinli motor aynı şekilde daha da geliştirilen sekiz ileri Steptronic vites kutusuyla bir araya getiriliyor.

Lüks otomobil segmentinde benzersiz bir özellik olarak karşımıza çıkan, uzaktan kumandalı park özelliği son derece dikkat çekici. Yeni BMW 7 Serisi, otomobilin sahiplerinin park yerlerinde veya garajlarda direksiyonda kimse olmadan otomobillerine manevra yaptırabilmelerini mümkün kılan dünyanın ilk seri üretim otomobili. Uzaktan kumandalı park seçeneği, sürücülerin otomobillerini son derece dar alanlara park edebilmelerini sağlıyor. Aynı şekilde yeni geliştirilen BMW Ekran Anahtarının kullanılmasıyla sürücü tam otomatik olarak otomobile bir park alanına girme veya çıkma komutu verebiliyor. BMW 7 serisi, markanın lüks otomobil sınıfında en önemli temsilcisi.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

BMW Kampanyası
BMW Fiyat Listesi
BMW Yetkili Satıcıları
BMW Yetkili Servisleri
Yeni BMW M2 Coupe