Hyundai Kampanyası

Hyundai Kampanyaları 2021

Hyundai sıfır araç kampanyaları

Hyundai’den Şubat ayı kampanya fırsatları

Hyundai Şubat ayı kampanyası kapsamında, Hyundai i10, Yeni Hyundai i20, Yeni Hyundai Kona, Hyundai Tucson ve H-100 modelleri Şubat ayına özel fırsatlarla satışa sunuluyor.

Hyundai i10 kampanyası

Şubat ayında Hyundai i10 modelleri, şimdi alın 6 ay sonra ödemeye başlayın kampanyası ile satışa sunuluyor. Ayrıca, 4.000 TL’ye varan nakit indirim fırsatı bulunuyor.

Hyundai i10 kampanya detayları

Hyundai i10 kampanyası, 28.02.2021 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerlidir. Belirtilen 4.000 TL’lik indirim, Yeni i10 1.0 Benzinli Jump Düz vitesli modeli için geçerlidir. Şimdi alın, 6 ay sonra ödemeye başlayın Kredi Kampanyası, Garanti BBVA tarafınca değişen vade ve tutarlardaki 6 Ay ertelemeli kredi kullanımlarında %1,46’dan başlayan faiz oranları ile, TEB Cetelem tarafınca tüm vade ve tutarlardaki 5 Ay ertelemeli kredi kullanımlarında %1,75’den başlayan faiz oranları ile yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kullanımlarında sunulmaktadır.

Belirtilen ertelemeli kredi kampanyası faiz oranları, Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla geçerlidir. Nakit indirimi baz faizli kredilerle birlikte kullanılabilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hyundai i10 modellerinin resmi spesifik CO2 emisyonu (715/2007/EC) 111-113 g/km arasında, resmi yakıt tüketimleri (715/2007/EC) lt/100 km; şehir içi 5,4-6,0, şehir dışı 4,3-4,6 ve birleşik 4,9 arasındadır. Görseldeki ürünler Türkiye ürün gamı ile farklılık gösterebilir.

Hyundai Yeni i20 kampanyası

Gelişmiş özellikleri, modern ve sportif tasarımıyla Yeni Hyundai i20, %0 faiz fırsatı ve 11.000 TL’ye varan indirimle satışa sunuluyor.

Yeni Hyundai i20 kampanya detayları

Yeni Hyundai i20 kampanyası, 28.02.2021 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerlidir. Belirtilen % 0 faiz fırsatı, 75.000 TL’ye varan kredi tutarı ve 12 aylık vadede, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında, 2020 model Yeni i20 1.4 Jump Otomatik hariç tüm diğer Yeni i20 modellerinde, 2020 model Yeni i20’ler için 75.000 TL, 2021 model Yeni i20’ler için 50.000 TL’lik kredi tutarları için geçerlidir.

Belirtilen 11.000 TL’lik indirim, 1.0 T-GDI benzinli motora sahip 2020 model Yeni i20’ler için geçerlidir. Nakit indirimi ve kredi kampanyası birlikte kullanılabilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. 75.000 TL’ye varan 12 ay % 0 faizli kredilerde eşit taksitli örnek vadeler için bireysel amaçlı kullanımlarda bahsi geçen taşıt kredisinin aylık ve yıllık toplam basit maliyet oranları sırasıyla %0,08 ve %0,97 olmaktadır.

Kampanyada BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yeni Hyundai Kona kampanyası

Hyundai’nin Yeni Kona modelleri,  lansmana özel 231.000 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Yeni Hyundai Kona kampanya detayları

Yeni Hyundai Kona kampanyası, 28.02.2021 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerlidir. Belirtilen 231.000 TL’den başlayan fiyatlar tavsiye edilen nakit indirimli satış fiyatıdır. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hyundai Tucson kampanyası

Hyundai markasının başarılı SUV modeli Tucson, 37.000 TL’ye varan nakit indirim ve %0 faiz fırsatı ile Hyundai yetkili satıcılarında.

Hyundai Tucson kampanya detayları

Hyundai Tucson kampanyası,  28.02.2021 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerlidir. Belirtilen 37.000 TL’lik indirim, Tucson Dizel 4×4 N-Line Plus Otomatik modeli için geçerlidir. Belirtilen % 0 faiz fırsatı, 100.000 TL’ye varan kredi tutarı ve 12 aylık vadede, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında Tucson Smart , Power Edition ve Elite Plus 4×4 hariç tüm diğer Tucson modellerinde geçerlidir.

Nakit indirimi ve kredi kampanyası Tucson N-Line 4×2, N-Line Plus 4×4 ve Elite 4×4 modellerinde birlikte kullanılabilmekte olup, Tucson Elite 4×2 modelinde birlikte kullanılamamaktadır.Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.

Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. 100.000 TL 12 ay % 0 faizli kredide eşit taksitli örnek vadeler için bireysel amaçlı kullanımlarda bahsi geçen taşıt kredisinin aylık ve yıllık toplam basit maliyet oranları sırasıyla %0,08 ve %0,97 olmaktadır. Kampanyada BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hyundai H-100 kampanyası

Hyundai H-100 şimdi 5.000 TL nakit indirimiyle satışa sunulmaktadır.

Hyundai H-100 kampanya detayları

Hyundai Tucson kampanyası, 28.02.2021 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerlidir. Şimdi alın, 6 ay sonra ödemeye başlayın Kredi Kampanyası, Garanti BBVA tarafınca değişen vade ve tutarlardaki 6 Ay ertelemeli kredi kullanımlarında %1,46’dan başlayan faiz oranları ile, TEB Cetelem tarafınca tüm vade ve tutarlardaki 5 Ay ertelemeli kredi kullanımlarında %1,75’den başlayan faiz oranları ile yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kullanımlarında sunulmaktadır.

Belirtilen ertelemeli kredi kampanyası faiz oranları, Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla geçerlidir. Nakit indirimi baz faizli kredilerle birlikte kullanılabilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir.

Kampanyada BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Hyundai Yetkili Satıcılarından edinebilirsiniz.

Yeni Hyundai i20
Hyundai Tucson N Line
Yeni Hyundai i10
Hyundai Yeni Elantra
Hyundai Fiyat Listesi