Hyundai Kampanyası 2020

Hyundai’den Mayıs Ayı Kampanya Fırsatları

Hyundai, salgın döneminde “Hyundai Kapınızda” projesiyle satış süreçlerini kolaylaştırıyor. Projenin amacı, satış işlemlerini evden çıkmadan gerçekleştirmek ve teslimatı kapıda yapmak. Ayrıca Hyundai Assan, teslimat öncesinde de ücretsiz dezenfeksiyon gerçekleştirecek.

Hyundai Assan, pandemi dönemindeki özel hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Hayata geçirilen “Hyundai Kapınızda” adlı projeye göre istediği Hyundai modelini satın almak isteyen müşteriler, evlerinden çıkmadan tüm işlemleri gerçekleştirebilecek. Banka işlemleri dahil tüm evrak süreçleri, Hyundai Yetkili Satıcıları tarafından gerçekleştirilecek. Trafik tescil ve ruhsat işlemleri tamamlanan araç, sahibine çekici ile teslim edilecek. Tüm bu işlemlere ek olarak, dezenfeksiyon da ücretsiz bir şekilde yapılacak. Satış danışmanları, hizmet esnasında maske ve eldiven kullanarak hem kendi hem de müşterilerin sağlıklarını ön planda tutacak ve sosyal mesafeyi de koruyacak.

Nisan’da başlatılan “Şimdi Al Daha Sonra Öde” satış kampanyası ise Mayıs ayında da devam ediyor. Kampanya kapsamında, tercih ettiği sıfır km Hyundai modelini hemen teslim alan müşteriler, kredi ödemelerini 3 ay sonra ödemeye başlayacaklar.

Satış sonrasındaki hizmetlerini de sürdüren Hyundai Assan, 1 Mart-30 Mayıs 2020 tarihleri arasında garantisi biten binek araçların garanti kapsamındaki ücretsiz onarımlarını, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatmıştı. Bu uygulama ay sonuna kadar devam edecek.

Görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, “Hyundai Kapınızda projemiz sayesinde artık yeni bir Hyundai modelini satın almak için çok fazla zaman harcamaya ve banka işlemleriyle uğraşmaya gerek kalmayacak. Hatta, satış öncesi yeni modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve test etmek isteyen müşterilerimize de bulundukları yerde sürüş imkanı sağlayacağız. Elbette sosyal mesafeye ve hijyene de fazlasıyla önem veriyoruz. Önümüzdeki süreçte Hyundai Assan ailesi olarak değişen müşteri beklentilerine en iyi şekilde karşılık verebilmek ve hayatlarını kolaylaştırmak için ek uygulamalarımızı ve hizmetlerimizi de devreye almayı planlıyoruz” dedi.

Hyundai Kampanya Modelleri

Mayıs ayında, Hyundai i10, i20, Elantra, Kona ve Tucson modellerine cazip indirim kampanyaları, 3 ay ertelemeli ve düşük faizli kredi imkanı ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca Hyundai markasının hafif ticari araç modeli H-10 kamyonet; KOBİ ve çiftçilere özel 6.500 TL’ye varan ek indirim ve 3 ay ertelemeli kredi, %0,99’luk faiz fırsatıyla satılıyor.

Yeni Hyundai i10 Kampanyası

Mayıs ayında Yeni Hyundai i10’a 3 ay ertelemeli kredi ve %0,99’luk faiz fırsatı ile sahip olabilirsiniz.

Belirtilen Hyundai i10 kampanyası 31.05.2020 tarihine kadar tüm Hyundai Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Belirtilen 3 ay ertelemeli kredi, %0,99’luk baz faiz oranı tüm vade ve tutarlardaki kredi kullanımlarında, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında, Kredi Ödeme Güvencesi ve Kredi Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla geçerlidir. %0,99 baz faizli kredi Hyundai Kredi finansal çözüm ortaklarından Garanti BBVA tarafınca sunulmakta olup, diğer Hyundai Kredi finansal çözüm ortağı TEB Finansman A.Ş. tarafınca 3 Ay olarak sunulmakta olan ertelemeli kredi baz faiz oranı ise, Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla %1,24’dür.

Nakit indirimi ve baz faizli kredi birlikte kullanılabilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada 12/12/2017 tarih ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Finansal kuruluş ve Hyundai Assan fiyatlarda, kampanya ve kredi koşullarında ve faiz oranlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yeni Hyundai i20 Kampanyası

Hyundai i20’ler 5.000 TL’ye varan indirim ve 3 ay ertelemeli kredi imkanı ile satışa sunuluyor. Hyundai’nin Mayıs kampanyası kapsamında, i20 modellerinde %0,99’luk faiz fırsatı bulunuyor.

Hyundai i20 kampanyası 31.05.2020 tarihine kadar tüm Hyundai Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Belirtilen 3 ay ertelemeli kredi, %0,99’luk baz faiz oranı tüm vade ve tutarlardaki kredi kullanımlarında, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında ve Kredi Ödeme Güvencesi ve Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla geçerlidir.

5.000 TL’ye varan indirim ise, 2020 model Hyundai i20 1.4 Style Otomatik Vites araç için geçerli olup, nakit indirimi baz faizli kredilerle birlikte kullanılabilmektedir.

%0,99 baz faizli kredi Hyundai Kredi finansal çözüm ortaklarından Garanti BBVA tarafınca sunulmakta olup, diğer Hyundai Kredi finansal çözüm ortağı TEB Finansman A.Ş. tarafınca 3 Ay olarak sunulmakta olan ertelemeli kredi baz faiz oranı ise, Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla %1,24’dür. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada 12/12/2017 tarih ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Finansal kuruluş ve Hyundai Assan fiyatlarda, kampanya ve kredi koşullarında ve faiz oranlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hyundai Elantra Kampanyası

Hyundai Elantra, 3 ay ertelemeli kredi imkanı ve %0,99’luk faiz fırsatıyla Hyundai Yetkili Satıcılarında.

Kampanya 31.05.2020 tarihine kadar tüm Hyundai Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Belirtilen 3 ay ertelemeli kredi, %0,99’luk baz faiz oranı tüm vade ve tutarlardaki kredi kullanımlarında, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında ve Kredi Ödeme Güvencesi ve Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla geçerlidir.

6.000 TL’ye varan indirim ise, 2020 model Hyundai Elantra Elite ve Elite Plus Otomatik Vites araç için geçerli olup, nakit indirimi ve baz faizli kredi birlikte kullanılabilmektedir. %0,99 baz faizli kredi Hyundai Kredi finansal çözüm ortaklarından Garanti BBVA tarafınca sunulmakta olup, diğer Hyundai Kredi finansal çözüm ortağı TEB Finansman A.Ş. tarafınca 3 Ay olarak sunulmakta olan ertelemeli kredi baz faiz oranı ise, Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla %1,24’dür.

Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada 12/12/2017 tarih ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yeni Hyundai KONA Kampanyası

Hyundai Kona, 2.000 TL’ye varan ek Hyundai Kasko indirimi ve 3 ay ertelemeli kredi imkanının yanı sıra %0,99’luk faiz fırsatıyla, Mayıs ayı süresince Hyundai Showroomlarda alıcılarını bekliyor.

Hyundai Kona kampanyası 31.05.2020 tarihine kadar tüm Hyundai Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Belirtilen 3 ay ertelemeli kredi, %0,99’luk baz faiz oranı tüm vade ve tutarlardaki kredi kullanımlarında, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında ve Kredi Ödeme Güvencesi ve Kredi Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla geçerlidir.

Belirtilen 2.000 TL’ye varan Hyundai Kasko ek indirimi, Kona model araç alımları ile birlikte ve Hyundai Markalı Kasko poliçesi satın alınması koşulu ile aracın tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden verilecektir. Hyundai Kasko ek indirimi ile nakit indirimi birlikte kullanılabilir. %0,99 baz faizli kredi Hyundai Kredi finansal çözüm ortaklarından Garanti BBVA tarafınca sunulmakta olup, diğer Hyundai Kredi finansal çözüm ortağı TEB Finansman A.Ş. tarafınca 3 Ay olarak sunulmakta olan ertelemeli kredi baz faiz oranı ise, Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla %1,09’dur. Nakit indirimi ve baz faizli kredi birlikte kullanılabilmektedir.

Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada 12/12/2017 tarih ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yeni Hyundai Tucson Kampanyası

Hyundai Tucson, 2.000 TL’ye varan ek Hyundai Kasko indirimi ve 3 ay ertelemeli kredi kampanyası, ayrıca Mayıs ayı için %0,99’luk faiz fırsatıyla SUV tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Hyundai’nin Mayıs ayı sıfır araç kampanyası, 31.05.2020 tarihine kadar tüm Hyundai Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Belirtilen 3 ay ertelemeli kredi, %0,99’luk baz faiz oranı tüm vade ve tutarlardaki kredi kullanımlarında, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında ve Kredi Ödeme Güvencesi ve Kredi Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla geçerlidir.

Belirtilen 2.000 TL’ye varan Hyundai Kasko ek indirimi, sadece 2020 model Tucson Smart hariç diğer tüm Tucson araç alımları ile birlikte ve Hyundai Markalı Kasko poliçesi satın alınması koşulu ile aracın tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden verilecektir. Hyundai Kasko ek indirimi ile nakit indirimi birlikte kullanılabilir. %0,99 baz faizli kredi Hyundai Kredi finansal çözüm ortaklarından Garanti BBVA tarafınca sunulmakta olup, diğer Hyundai Kredi finansal çözüm ortağı TEB Finansman A.Ş. tarafınca 3 Ay olarak sunulmakta olan ertelemeli kredi baz faiz oranı ise, Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla %1,09’dur. Nakit indirimi ve baz faizli kredi birlikte kullanılabilmektedir.

Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada 12/12/2017 tarih ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hyundai Hafif Ticari Araç Kampanyası

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Hyundai Yetkili Satıcılarından edinebilirsiniz.

Yeni Hyundai i20
Hyundai Tucson N Line
Yeni Hyundai i10
Hyundai Yeni Elantra
Hyundai Fiyat Listesi