INFINITI Kampanyası

Infiniti Yıl Sonu Kampanyası

Yeni INFINITI Q30, Aralık ayı sonuna kadar ÖTV farkı yansıtılmadan ve sabit kur avantajı ile satışa sunuluyor.

Premium kompakt crossover INFINITI Q30’un 1.5 dizel ve 1.6 benzinli modelleri, Aralık ayı sonuna kadar ÖTV farkı olmadan ve 3,39 TL’lik sabit Euro kuru avantajıyla INFINITI Yetkili Satıcıları’nda.

INFINITI Q30’un benzinli motor seçeneklerini 1.6 lt hacminde, 156 hp ve 2.0 lt hacminde 211 hp güç üreten üniteler oluştururken, dizel motor seçeneği olarak 1.5 lt hacminde, 109 hp gücünde ünite bulunuyor. Tamamı turbo beslemeli olan motorlarda 7 kademeli çift kavramalı otomatik şanzıman (7 DCT) da standart olarak sunuluyor. INFINITI Q30 2.0T modelinde 4 tekerlekten çekiş sistemi standart olarak sunuluyor.

Tüm INFINITI Q30 modellerinde panoramik cam tavan ve tavan rayları Türkiye paketinin standart donanımında yer alıyor. INFINITI Q30’un segmentinde eşsiz olan donanımlarından alcantara kokpit ve kapı içleri, sürücü ve ön yolcu için elektrikli ve hafızalı koltuklar, 360 derece görüntülü 4 kamera sistemi ve Dinamica-Siyah renkli tavan döşemesi de bu en özel versiyonda da sunuluyor. Sport donanım paketli Q30 modellerinde spor ön ızgara, spor ön tampon, spor arka tampon ve difüzör, gövde rengi yan pervazlar, koyu krom egzoz kaplamaları, 235/45 R19 ölçüsünde lastikler ve 19 inç 5 çift kollu hafif alaşım jantlarla daha dinamik bir tasarım sunuluyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri INFINITI Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Infiniti Q30
Infiniti QX70
Otomobil ÖTV Oranları
Otomobil Markalarının Anlamları
Lüks Otomobil Markaları