Toyota Ağustos Kampanyası

Toyota modellerinde yaz fırsatları

Yeni Toyota C-HR kampanyası

Toyota’nın Ağustos ayı kampanyasında, Türkiye’de üretilen Yeni Toyota C-HR benzinli ve hibrit modellerinde indirim fırsatları bulunuyor.

ÖTV teşviki kapsamında olan Yeni Toyota C-HR Hybrid ve benzinli modelleri, Temmuz ayı satış fiyatlarıyla Ağustos kampanyasında müşterilerin beğenisine sunuluyor. Yeni Toyota C-HR Hybrid 224.850 TL’den başlayan 2020 model ÖTV teşvikli ve kampanyalı fiyatlarıyla, Yeni Toyota C-HR benzinli versiyonları ise 192.250 TL’den başlayan 2020 model Ağustos ayı kampanya fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

Yeni Toyota RAV4 kampanyası

Toyota yaz kampanyasıyla, markanın SUV segmentinde başarılı modeli RAV4’ün hibrit seçeneğine sahip olmak isteyenlere de büyük avantajlar sunuluyor. Ağustos ayına özel indirimlere ek olarak kampanya süresince, Toyota RAV4’ün hibrit versiyonlarında siyah tavan opsiyonundan fiyat farkı alınmıyor. Yeni Toyota RAV4 Hybrid, 401.850 TL tavsiye edilen 2020 model kampanyalı başlangıç fiyatıyla Toyota Showroomlarda.

Yeni Toyota Corolla Hatchback kampanyası

Ağustos ayı boyunca Yeni Toyota Corolla Hatchback 197.800 TL’den, Yeni Toyota Corolla Hatchback Hybrid ise 231.300 TL’den başlayan kampanya fiyatlarıyla Toyota Plazalarda alıcılarını bekliyor.

Yeni Toyota Corolla Sedan kampanyası

Toyota’nın Ağustos kampanyası kapsamında, Yeni Corolla benzinli versiyonlarının fiyatları 161.800 TL’den, hibrit seçeneklerinin fiyatları ise 219.200 TL’den başlıyor.

Toyota Hilux ve Toyota Camry Hybrid

Toyota, beğenilen pick-up modeli Hilux’u 231.850’den başlayan kampanyalı fiyatlarıyla satışa sunuyor. Premium özellikleriyle dikkat çeken Yeni Toyota Camry Hybrid ÖTV farkı Toyota’dan destekli 480.150 TL satış fiyatıyla otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Toyota, uzun vadeli stratejisinde hibrit güç ünitelerine odaklanması sayesinde Avrupa’da giderek sıkılaşan emisyon yönetmeliklerini karşılamak adına lider şirket olmayı da başardı. Toyota’nın sürekli olarak geliştirdiği hibrit teknolojisi, şehir içi kullanımlarda sürüşlerin büyük oranda emisyon salımı olmadan gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Toyota finansman kampanyası ve takas imkanı

Toyota Ağustos ayı kampanyası dahilinde müşterilerine, %0,85’ten başlayan finansman oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 60 aya varan vade seçenekleri de sunuyor. Ayrıca kampanyadan yararlanmak isteyenler için markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenlere “takas” imkanı da sağlanıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Toyota Fiyat Listesi
Toyota Corolla Hybrid
Yeni Toyota Corolla Hatchback
Yeni Toyota RAV4
Yeni Toyota Yaris