Yeni Opel Crossland

Yeni Opel Crossland’in teknik özellikleri ve kampanya fiyatları

Yeni Opel Crossland, modern bir yüzden çok daha fazlası

Dıştan çekici ve kompakt, içerde ise geniş ve modern SUV görünümüyle çok yönlü bir otomobil. Yeni Opel Crossland, çok kısa bir süre önce tanıtımı yapılan yeni Mokka’da kullanılan Opel’in yeni tasarım çizgisiyle yollara çıkan ikinci model. Ayrıca tıpkı yeni Mokka gibi yeni Crossland de daha önce kullanılan X isim eklentisini artık kullanmıyor. Değişen tasarıma ek olarak Yeni Crossland’in şasi ve direksiyon sistemi dahil teknik mimarisi, uyarlanabilir çekiş kontrol sistemi IntelliGrip ile yeni donanım paketi de yenilenmiş. Opel Crossland modelinde yeni donanımlar ile ürün çeşitliliği de arttırılmış.

Yeni Opel Crossland’de ön ızgarayı ve farları organik olarak birbirine entegre eden yeni Opel Vizor mimarisi aracın ön bölümünü tamamen kaplayan bütünleşik tek bir yüz oluşturuyor. Bu tasarım yaklaşımı otomobilin olduğundan daha geniş görünmesini sağlarken aynı zamanda ön bölüm tek bir parçadan oluşuyor hissi veriyor. Opel Şimşek logosu ise ön ızgaranın ortasında cesurca sergileniyor. Yeni Opel Vizor tasarım yaklaşımı 2020 yılından başlayarak tüm yeni Opel modellerinin ayırt edici özelliği olarak kullanılacak ve gelecekte en güncel teknolojileri bir araya getirecek.

Opel’e özgü tasarımını daha da geliştiren koyu renkli yeni arka stop lambaları ve yeni parlak siyah bagaj kapağı yeni Crossland’ın daha geniş ve daha güçlü görünmesini sağlıyor.

Geliştirilen şasi ve yürüyen aksam sayesinde yeni Crossland çok daha dinamik bir sürüş karakteri sergiliyor. Rüsselsheim’daki Opel mühendisleri, MacPherson tipi ön ve torsiyon kollu arka aks için yeni yaylar ve amortisörler geliştirdiler. Yenilenen ve daha hassas bir sürüş sunan direksiyon sistemi sayesinde yeni Crossland konfor ve sürüş dinamikleri arasında benzersiz bir denge kuruyor.

Yeni Opel Crossland dikkatleri üzerinde topluyor

Aralık ayında Opel fiyat listesine dahil edilen Yeni Crossland modellerinin benzinli versiyonları 226.900 TL’den, dizel versiyonları ise 304.900 TL’den başlayan lansman fiyatlarıyla satın alınabiliyor. Edition, Elegance ve Ultimate olmak üzere 3 farklı donanım paketine sahip Yeni Opel Crossland, 1.2 benzinli manuel ve otomatik seçeneklerinin yanı sıra 1.5 dizel otomatik seçenekleriyle de tercih edilebiliyor.

Yeni Opel Crossland sıfır faiz kampanyası

Yeni Crossland modeli, Aralık ayında Opel 0 km fiyat listesine eklenerek, yıl sonunda Opel müşterilerinin tercihine sunuldu. Yeni Opel Crossland, 75.000 TL için 12 ay ve %0 faizle Mart 2021’de ödemeye başlama seçeneği veya 75.000 TL, 15 ay, sıfır faiz seçeneğiyle satışa sunuluyor.

Yeni Opel Crossland fiyat listesi 2020

Yeni Crossland 1.2 Benzinli MT-6 130 HP Edition226.900 TL
Yeni Crossland 1.2 Benzinli AT-6 130 HP Edition292.900 TL
Yeni Crossland 1.2 Benzinli AT-6 130 HP Elegance302.900 TL
Yeni Crossland 1.2 Benzinli AT-6 130 HP Ultimate322.900 TL
Yeni Crossland 1.5 Dizel AT-6 120 HP Edition304.900 TL
Yeni Crossland 1.5 Dizel AT-6 120 HP Elegance314.900 TL
Yeni Opel Crossland modelleri kampanyalı 0 km anahtar teslim fiyat listesi.

Yeni Opel Crossland modellerinin tüm donanım paketlerinde metalik renk farkı 1.600 TL.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Opel Kampanyası
Opel Yeni Corsa
Opel Grandland X
Yeni Opel Mokka
Opel Fiyat Listesi