BMW Kampanyası 2017

BMW Kampanyaları

BMW Mart ayı boyunca BMW 1, BMW 2, BMW 3 ve BMW 5 serisi otomobillerde %0 faiz oranıyla avantajlı kredi kampanyaları sunuyor.

BMW 1 Serisi Kampanyası
Mart ayı sonuna kadar BMW 1 Serisi otomobillerde %0 faiz ile avantajlı finansman imkanı Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

BMW 1 Serisi’nde akıllı enerji yönetimi; Otomatik Start/Stop işlevi, Fren Enerjisi Geri Kazanımı, Elektrikli Direksiyon ve Optimum Vites Değiştirme Göstergesi gibi BMW EfficientDynamics teknolojisine ait çok sayıda standart özellik tarafından sağlanır. Bu teknolojiler bir arada çalışarak sürdürülebilir mobilite ve maksimum verimlilik sunar.

BMW 1 Serisi Kredi Tablosu

Başvuru Sahibi Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Ödeme Tutarı
Bireysel / Tüzel 50.000 TL 24 ay 2.084 TL

Kampanya detayı…

BMW 2 Serisi Kampanyası
BMW kampanyası kapsamında Mart ayı sonuna kadar BMW 2 Serisi otomobiller; BMW 2 Serisi Active Tourer, BMW 2 Serisi Gran Tourer, BMW 2 Serisi Coupé, BMW 2 Serisi Cabrio %0 faiz avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

BMW 2 Serisi Kredi Tablosu

Başvuru Sahibi Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Ödeme Tutarı
Bireysel / Tüzel 50.000 TL 24 ay 2.084 TL

Kampanya detayı…

BMW 3 Serisi Kampanyası
Mart ayı BMW kampanyası kapsamında, BMW 3 Serisi otomobiller %0 faizli kredi avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

BMW 3 Serisi Sedan’da akıllı enerji yönetimi; Otomatik Start/Stop işlevi, Fren Enerjisi Geri Kazanımı, elektrikli direksiyon ve Optimum Vites Değiştirme Göstergesi gibi BMW EfficientDynamics teknolojisine ait çok sayıda standart özellik tarafından sağlanır. Bu teknolojiler bir arada çalışarak sürdürülebilir mobilite ve maksimum verimlilik sunar.

BMW 3 Serisi Kredi Tablosu

Başvuru Sahibi Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Ödeme Tutarı
Bireysel/Tüzel 70.000 TL 24 ay 2.917 TL

BMW 3 Serisi yeni dizel motor seçeneğiyle Türkiye’de
Dinamik tasarım, rakipsiz çeviklik ve mükemmel günlük kullanımın birleşimini sunan BMW 3 Serisi yeni bir dizel motor seçeneği sunuyor. BMW 318d, 150 hp gücü ve 320 Nm tork üreten motoruyla şimdi Türkiye’de. Üstün performansı ve avantajlı fiyatıyla BMW 318d Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.
Kampanya detayı…

BMW 5 Serisi Kampanyası
BMW kampanyası kapsamında Mart ayı sonuna kadar BMW 5 Serisi otomobiller; BMW 5 Serisi Sedan, BMW 5 Serisi Gran Turismo 24 aya kadar %0 faiz oranlı kredi avantajıyla satışa sunuluyor.

En zorlu beklentileri karşılamak üzere tasarlanan BMW 5 Serisi otomobiller, performans ve konfor özelliklerinin yanında dinamik orantıları ve modern tasarımıyla daha ilk bakışta etkileyici bir görünüm sergiliyor.

BMW 5 Serisi Kredi Tablosu

Başvuru Sahibi Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Ödeme Tutarı
Bireysel/Tüzel 80.000 TL 24 ay 3.334 TL

Kampanya detayı…

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi
Yeni BMW 5 Serisi
BMW 1 Serisi
Yeni BMW 7 Serisi
Yeni BMW M2 Coupe