ŠKODA Kampanyası 2017

SKODA Yaza Merhaba Kampanyaları
2017 model Skoda otomobiller Temmuz ayına özel avantajlarla satışa sunuluyor.

Skoda Fabia 2017 MY Kampanyası
Skoda Fabia, Temmuz ayı Skoda kampanyası kapsamında; yenilenen görünümü, verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ve gelişmiş özellikleriyle ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %2 oranında indirim avantajı fırsatıyla Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

Üçüncü nesil Skoda Fabia yakıt tüketimi, CO2 emisyonları ve ağırlığın hepsi selefine göre azaltılmıştır. Bütün motorlar yenidir, EU6 emisyon standartlarına uygundur ve Start & Stop Sistemi ve fren enerjisi geri kazanımı gibi özellikleri standart olarak sunar.

Skoda Rapid & Skoda Rapid Spaceback 2017 MY Kampanyası
Yenilenen tasarımı, yüksek sürüş keyfi ve gelişmiş zengin donanım özellikleriyle 2017 model yılı Skoda Rapid ve Skoda Rapid Spaceback modellerinde ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %2 oranında indirim avantajı, Temmuz ayı Skoda kampanyası kapsamında Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

Skoda Rapid, üç adet benzinli ve iki adet dizel motor seçeneği ile beraber sunulmaktadır. Bu gelişmiş motorlar, 90 HP ile 125 HP arasında güç üretiyor ve 3,6 ile 4.8 l/100 km arasında yakıt tüketiyor.

Skoda Rapid Spaceback, üç adet benzinli ve iki adet dizel motor ile sunulmaktadır. Bu gelişmiş motorlar, 90 PS ile 125 PS arasında güç üretirken 4,0 ile 4,9 l/100 km arasında yakıt tüketmektedir.

Skoda Yeni Octavia 2017 MY Kampanyası
Skoda Yeni Octavia, Temmuz ayı Skoda kampanyası kapsamında; yenilenen görünümü, verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ve segmentinin standartlarını yeniden belirleyen bir çok üstün özelliği ile ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %2 oranında indirim avantajıyla sunuluyor.

Üçüncü nesil Skoda Octavia’nın iç uzunluğu 1.782 m’dir. Arkadaki yolcular için boş alan, 73 mm diz mesafesi ve 980 mm baş mesafesi sunmaktadır. Skoda Yeni Octavia için Dinamik Şasi Kontrolü (DCC) özelliği ile tercih etme seçeneğine sahipsiniz. DCC, sürücünün aracı; Normal, Spor veya Konforlu şekilde (“seçmeli” süspansiyon ayarı) kendi kişisel tercihlerine göre kullanmasına izin vermektedir.
Skoda Yeti 2017 MY Kampanyası
Kompakt boyutları, ayırt edici farklı tasarımı ve geniş iç ortam özellikleriyle Skoda Yeti modelinde ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %2’lik indirim avantajı Temmuz ayında Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

Skoda Yeti sürüş destek sistemleri (ABS, MSR, HBA, EBD, ESBS, ASR, ESC, EDL, AFM ve DSR),  aracın yol tutuşunu iyileştirirken, ani frenleme sırasında fren lambaları yanıp sönüyor, ardından dörtlü flaşörler otomatik olarak devreye giriyor ve arkadaki aracı acil duruma karşı uyararak her hangi bir kaza riskini minimuma indiriyor.

Skoda Superb 2017 MY Kampanyası
Skoda’nın amiral gemisi Skoda Superb modeli; güçlü tasarımı, zengin donanım özellikleri, gelişmiş verimli motorları ile Temmuz ayı Skoda kampanyası dahilinde ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %3 oranında indirim avantajıyla Skoda Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuyor.

MQB teknolojisine dayanan, tamamen yeni bir motor nesli ile Skoda Superb, daha güçlü, daha dinamik ve daha da ekonomik. Skoda Superb’in tüm motor seçenekleri yeni EU6 emisyon standartlarına uygun, start-stop sistemi ve frenleme enerjisi geri kazanımı gibi standart olarak içerdiği özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Standart olarak sunulan Çoklu Çarpışma Freni, Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi, XDS+, DSR (Direksiyon Yönlendirme Tavsiyesi)  Skoda Superb’in ayırt edici güvenlik destek sistemlerinden bazıları olarak göze çarpıyor.

Burada belirtilen kampanya ve fiyat içerikleri bilgi amaçlı olup, Yüce Auto A.Ş. değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı ve güncel bilgileri Skoda Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Skoda Fiyat Listesi
Skoda Fabia
Yeni Skoda Rapid
Skoda Kodiaq
Yeni Skoda Octavia