Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo’nun sedan modeli Giulia Quadrifoglio ile “What Car? 2019 Yılın İkinci El Otomobili Ödülleri”nin performans otomobili kategorisinde birinci oldu.

İtalyan stili ile yüksek performansı birleştiren Giulia Quadrifoglio, “What Car? 2019 Yılın İkinci El Otomobili Ödülleri”nin ilgili kategorisinde uzmanların oylarıyla birinciliğe ulaştı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen “What Car?” Dergisi Editörü Steve Huntingford, “Giulia Quadrifoglio, heyecan verici otomobillerin yer aldığı bu kategoride, üstün performansı ve sürüş özellikleriyle ön plana çıkmayı başardı. 510 HP gücündeki Bi-turbo beslemeli V6 motorun sesi, ister dışarıdan ister araç içinde heyecan katsayısını ve otomobilin çekiciliğini daha da artırıyor. Bu otomobil, ikinci el olarak satın alındığında dahi sürücüsüne belirgin bir katma değer yaratıyor.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca, Alfa Romeo’nun spor sedanı %98 yetişkin yolcu koruması ile Euro NCAP’den 5 yıldız kazandı. Bu prestijli ödül, karbon-fiber, alüminyum ve alüminyum kompozit gibi ultra-hafif malzemelerin eşit oranda kullanılması ile hem hafif hem de dayanıklı olan gövde verimi sayesinde kazanılmıştır.

Buna ek olarak Alfa Romeo Giulia’da frenleme mesafesini büyük ölçüde kısaltan (100 km/s – 0 arası Giulia için 38,5 m ve Quadrifoglio versiyonu için 32 m) Entegre Fren Sistemi (IBS), özel AlfaLink teknolojisine sahip gelişmiş süspansiyon sistemi ve sınıfının en hassas direksiyon sistemi gibi emniyet alanındaki en yenilikçi teknik çözümlerin bulunması için var gücüyle çalışmıştır. Bu son teknoloji ürünü çözümler her koşulda üstün yol tutuşu, kolay ve rahat araç kontrolü sağlar.

Alfa Romeo Giulia modellerindeki standart donanımlara aracın güzergahındaki engel veya diğer araçları tespit eden Ön Çarpışma Uyarı Sistemi (FCW) ile Otonom Acil Durum Fren Sistemi (AEB), şeritten istem dışı ayrılma durumunu tespit eden Şerit Değiştirme İkaz Sistemi (LDW) ve sürücüyü sollama, şerit değişikliği veya otoparktan çıkış esnasında destekleyen Arka Çapraz Yol Algılama Sistemi özelliği bulunan Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM) dahildir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Alfa Romeo Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Alfa Romeo Kampanyaları
Alfa Romeo Fiyat Listesi
Alfa Romeo Giulietta Kampanyası
Alfa Romeo Giulia Veloce
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio