BMW Kampanya

BMW 2019 Kasım Ayı Kampanyaları

Performans, teknoloji ve üstün konfor özellikleriyle otomobil tutkunlarının beğenisini kazanmış BMW modelleri, 2019 Kasım ayı kampanya avantajlarıyla satışa sunuluyor.

BMW Yeni 3 Serisi

Kasım ayı sonuna kadar BMW Yeni 3 Serisi otomobiller 100.000 TL’ye %0,79 faiz oranı ve takas desteği avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sahiplerini bekliyor.

Kampanya süresi 30.11.2019 tarihine kadar geçerli olup Yeni BMW 320i Sedan modelini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcılarında geçerli bulunmaktadır.

Takas desteği bu model için vergiler dahil 5.000 TL’dir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 12 aya kadar %0,79 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Otomobiller görseldekinden farklılık gösterebilir.

BMW Yeni X1

BMW 2019 Kasım ayı kampanyası dahilinde, 120.000 TL’ye %0,49 faiz oranıyla ve takas desteği avantajıyla Yeni BMW X1 Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kampanya süresi 30.11.2019 tarihine kadar geçerli olup 2019 model yılı Yeni BMW X1 sDrive18i ve Yeni BMW X1 sDrive16d modellerini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır.

Takas desteği bu model için vergiler dahil 5.000 TL’dir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 18 aya kadar %0,49 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

BMW 5 Serisi

BMW 5 Serisi Special Edition ile benzersiz sürüş deneyimi sunan Live Cockpit Professional ve Apple CarPlay teknolojilerini keşfedin. BMW 520i Special Edition, Kasım ayı boyunca 200.000 TL’ye %0,79 faiz oranı ve takas desteği kampanyasıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarında.

Kampanya süresi 30.11.2019 tarihine kadar geçerli olup BMW 520i modelini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır.

Takas desteği bu model için vergiler dahil 5.000 TL’dir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 15 aya kadar %0,79 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

BMW 4 Serisi

Sürüş keyfini yeniden tanımlayan, büyüleyici tasarımı ve sportif yönüyle etkisi altına alan BMW 418i Coupé ve BMW 418i Gran Coupé 100.000 TL’ye %0 faiz avantajı ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında otomobil tutkunlarını bekliyor.

Kampanya, 2018 model BMW 418i Coupé, BMW 418i Gran Coupé otomobilleri kapsamakta olup 30.11.2019 tarihine kadar kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcılarında geçerli bulunmaktadır.

Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında markalı kasko kullanımında 12 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

BMW Yeni 2 Serisi

Yeni BMW 216d Active Tourer, 100.000 TL’ye %0,79 faizli finansman imkanı ve takas desteği avantajıyla satışa sunuluyor.

Kampanya süresi 30.11.2019 tarihine kadar geçerli olup 2019 model yılı Yeni BMW 216d Active Tourer modelini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcılarında geçerli bulunmaktadır. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 12 aya kadar %0,79 faizli kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir.

Takas desteği bu model için vergiler dahil 5.000 TL’dir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

BMW X3 Serisi

Yarı otonom sürüş, gelişmiş sürüş ve park asistanı teknolojilerinin yanında heyecan verici performansıyla BMW X3, Kasım ayına özel 20.000 TL’ye varan cazip takas desteği avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarında.

Kampanya süresi 30.11.2019 tarihine kadar geçerli olup 2019 model yılı BMW X3 sDrive20i modellerini kapsamaktadır kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcılarında geçerli bulunmaktadır. Takas desteği bu model için vergiler dahil 20.000 TL’dir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

BMW i3

BMW i3 ve BMW i3s modelleri 180.000 TL’ye %0,49 faiz oranıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda alıcılarını bekliyor.

Kampanya, BMW i3 ve BMW i3s otomobilleri kapsamakta olup 30.11.2019 tarihine kadar kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcılarında geçerli bulunmaktadır.

Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında markalı kasko kullanımında 15 aya kadar %0,49 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

BMW Yeni X2

BMW 2019 Kasım ayı kampanyası ile Yeni BMW X2 sDrive16d 100.000 TL’ye %0,79 faiz oranı ve takas avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarında.

Kampanya süresi 30.11.2019 tarihine kadar geçerli olup Yeni BMW X2 sDrive16d modelini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcılarında geçerli bulunmaktadır.

Takas desteği bu model için vergiler dahil 5.000 TL’dir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 12 aya kadar %0,79 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Tüm BMW Modellerinde Hekimler, Eczacılar, Avukatlar, Noterler ve Pilotlara Özel Avantajlar

Kampanya 01.03.2019 ile 31.12.2019 tarihleri arasında, kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcılarında geçerli bulunmaktadır. Her bir müşteri, Meslek Grupları programı kapsamında bir takvim yılı içerisinde 1 adet otomobil satın alabilmektedir. Meslek Grupları programı kapsamında yapılacak satışlar için aşağıdaki evrakların beyan edilmesi gerekmektedir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Gerekli Evraklar:
Özel satış koşulundan faydalanacak kişinin mesleğini gösterir belge:

Tıp Doktorları:
– Tıp Fakültesi Mezuniyet Belgesi
– Türk Tabipler Birliği tıp doktoru kimlik kartı
– Çalışılan kurumdan alınacak kimlik kartı

Diş Hekimleri:
– Diş Hekimliği Fakültesi Mezuniyet Belgesi
– Türk Diş Hekimleri Birliği diş hekimliği belgesi
– Çalışılan kurumdan alınacak kimlik kartı

Eczacılar:
– Eczacılık Fakültesi Mezuniyet Belgesi
– Eczacılar Odası Kayıt Belgesi

Noterler:
– Noterler Birliğinden alınacak ve noter olduğunu tescilleyen belge.

Avukatlar:
– Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Ruhsatı.

Havayolu Pilotları:
– Çalışılan kurumdan alınacak kimlik kartı /belge.

Özel satış koşulundan faydalanacak müşterinin kendi şirketi üzerine alım yapması durumunda şirketin imza sirküleri, faaliyet belgesi ve ticaret sicil gazetesi.

BMW Service Inclusive

Size uygun bir BMW Service Inclusive paketi sayesinde, bakım maliyetleri konusunda endişelenmek tarihe karışıyor. Satın almış olduğunuz paket kapsamında, BMW’nizin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki bakımı dünyanın dört bir yanında bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır. Böylelikle BMW’niz BMW Yetkili Servisinin ve Orijinal BMW Parçalarının mükemmel kalitesinden hiçbir zaman mahrum kalmaz.

BMW Service Inclusive’e şimdi %35’e varan fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.

BMW Kış-Jant Lastik Setlerinde %40’a Varan Fiyat Avantajı

1 Kasım 2019 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servislerinden randevu alarak BMW Orijinal kış jant-lastik setlerinde %40’a varan fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi
BMW Z4 First Edition
BMW M8 Gran Coupé Concept
BMW X Serisi
BMW 5 Serisi