BMW Kampanya 2019

BMW Temmuz Kampanyası

BMW’nin beğenilen otomobil ve SUV modelleri Temmuz ayı kampanya fırsatlarıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda alıcılarını bekliyor.

BMW 520i Kampanyası

BMW’nin yeni 5 serisi modellerinden BMW 520i, Temmuz ayında %0 faiz oranı ve 10.000 TL’ye varan takas desteği avantajıyla satışa sunuluyor.

Yarı otonom sürüş teknolojisi, harekete duyarlı komut sistemi, fren fonksiyonlu cruise control ve keşfetmenizi bekleyen tüm üstün teknolojileriyle BMW 520i, Temmuz ayında %0 faiz oranı ve 10.000 TL’ye varan takas desteği kampanyasıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

BMW’nin Temmuz ayında müşterilerine sunduğu kampanya kapsamında, bireysel veya tüzel başvuru sahibi müşteriler, 150.000 TL kredi, 15 ay vade ve 10.000 TL aylık ödeme tutarıyla, sıfır kilometre BMW 520i sahibi olabilirler.

BMW 4 Serisi Gran Coupé Kampanyası

Temmuz ayında, sürüş keyfini yeniden tanımlayan, büyüleyici tasarımı ve sportif yönüyle etkisi altına alan BMW 418i Coupé ve BMW 418i Gran Coupé modelleri %0 faiz avantajı ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

BMW Temmuz kampanyası dahilinde, BMW 418i Coupé ve BMW 418i Gran Coupé otomobiller bireysel veya tüzel başvuru sahiplerine, 100.000 TL kredi, 12 ay vade ve 8.333 TL aylık ödeme tutarıyla satın alınabiliyor.

Kampanya, 2018 model BMW 418i Coupé, BMW 418i Gran Coupé otomobilleri kapsamakta olup 31 Temmuz 2019 tarihine kadar kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında markalı kasko kullanımında 12 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmaktadır. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.


BMW 320d ve BMW 320d xDrive  Kampanyası

BMW’nin Temmuz ayında müşterilerine sunduğu yaz kampanyası ile BMW 320d ve BMW 320d xDrive modelleri 120.000 TL’ye %0 faiz avantajı ile Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

Belirtilen kampanya ile BMW 320d ve BMW 320d xDrive modellerinde, bireysel veya tüzel başvuru sahiplerine 120.000 TL kredi, 12 ay vade ve 10.000 TL aylık ödeme tutarı imkanı sağlanıyor.

Kampanya 2018 model BMW 320d ve BMW 320d xDrive otomobiller için geçerli olup, 31 Temmuz 2019 tarihine kadar ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında markalı kasko kullanımında 12 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmaktadır. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

BMW X1 Kampanyası

Güçlü tasarımı ve etkileyici performansıyla şehir içi ve şehir dışı yolculuklar için BMW X1, %0 faiz avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

BMW X1, bireysel veya tüzel başvuru sahiplerine 100.000 TL kredi, 12 ay vade ve 8.333 TL aylık ödeme tutarı imkanıyla satışa sunuluyor.

Kampanya süresi 31.07.2019 tarihine kadar geçerli olup 2018 model yılı BMW X1 otomobilleri kapsamaktadır kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 12 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmaktadır. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

BMW X5 Kampanyası

BMW X5 avantajlı fiyatlar ve takas desteğiyle Temmuz ayında Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

Konfor ve çok yönlülüğü tümüyle yeni bir seviyeye çıkaran BMW X5, Temmuz ayına özel avantajlı kampanya fiyatlarına ek olarak 40.000 TL’ye varan takas desteğiyle Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya süresi 31.07.2019 tarihine kadar geçerli olup 2018 model yılı BMW X5 modelini kapsamaktadır kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Tüm BMW modellerinde hekimler, avukatlar, noterler ve pilotlara özel avantajlar Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda

Kampanya 01.03.2019 ile 31.12.2019 tarihleri arasında, kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Her bir müşteri, Meslek Grupları programı kapsamında bir takvim yılı içerisinde 1 adet otomobil satın alabilmektedir. Meslek Grupları programı kapsamında yapılacak satışlar için aşağıdaki evrakların beyan edilmesi gerekmektedir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Gerekli Evraklar:
a. Özel satış koşulundan faydalanacak kişinin mesleğini gösterir belge:

Tıp Doktorları:
– Tıp Fakültesi Mezuniyet Belgesi
– Türk Tabipler Birliği tıp doktoru kimlik kartı
– Çalışılan kurumdan alınacak kimlik kartı

Diş Hekimleri: 
– Diş Hekimliği Fakültesi Mezuniyet Belgesi
– Türk Diş Hekimleri Birliği diş hekimliği belgesi
– Çalışılan kurumdan alınacak kimlik kartı

Noterler:
– Noterler Birliğinden alınacak ve noter olduğunu tescilleyen belge.

Avukatlar:
– Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Ruhsatı.

Havayolu Pilotları:
– Çalışılan kurumdan alınacak kimlik kartı /belge.

b. Özel satış koşulundan faydalanacak müşterinin kendi şirketi üzerine alım yapması durumunda şirketin imza sirküleri, faaliyet belgesi ve ticaret sicil gazetesi.

Görselde yer alan otomobil satılan otomobillere göre farklılık gösterebilir.
Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi
BMW Z4 First Edition
BMW M8 Gran Coupé Concept
BMW X Serisi
BMW 5 Serisi