BMW Kampanya | Sıfır Araç Kampanyaları 2019

BMW Şubat ayı kampanyaları

BMW 1 Serisi
Şubat ayında BMW 1 Serisi otomobillere %15 ÖTV indirimi ve %0 faizli kredi avantajıyla sahip olabilirsiniz. 2019 model yılı BMW 118i ve 116d modellerinde ÖTV indirimi devam ediyor. Üstelik 50.000 TL’ye 12 ay %0 faiz avantajıyla, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

* BMW kampanyası 2019 model BMW 1 Serisi otomobiller için geçerli olup, 28 Şubat 2019 tarihine kadar ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında markalı kasko kullanımında 12 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmaktadır. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

BMW 3 Serisi
BMW’nin Şubat ayı kampanyası kapsamında, etkileyici dizel performansıyla BMW 3 Serisi otomobiller 150.000 TL’ye %0 faiz ve ÖTV avantajıyla satışa sunuluyor.

BMW 320d ve BMW 320d xDrive modelleri 150.000 TL, 15 ay, %0 faizli kredi ve ÖTV indirimi avantajlarıyla Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda alıcılarını bekliyor.

* BMW kampanyası kapsamında 2018 model BMW 3 serisi otomobiller için geçerli güncel ÖTV oranları üzerinden %15 indirim uygulanmakta olup; kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. İndirim oranı BMW Yetkili Satıcıları yönünden tavsiye niteliğindedir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında markalı kasko kullanımında 15 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmaktadır. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

BMW 4 Serisi
Dinamik tasarımı ve sportif özellikleriyle BMW 4 Serisi’nde avantajlar devam ediyor. BMW’nin Şubat ayında düzenlediği kampanya çerçevesinde, BMW 4 Serisi otomobiller %0 faizli kredi fırsatı ve %15 ÖTV avantajı ile Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor.

* Kampanya kapsamında 2018 model BMW 4 serisi otomobiller için geçerli güncel ÖTV oranları üzerinden %15 indirim uygulanmakta olup; kampanya 28 02 2019 tarihine kadar ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. İndirim oranı BMW Yetkili Satıcıları yönünden tavsiye niteliğindedir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında markalı kasko kullanımında 12 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmaktadır. tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

BMW 5 Serisi
Şubat ayı BMW kampanyası dahilinde, fren fonksiyonlu cruise control, harekete duyarlı komut sistemi ve keşfetmenizi bekleyen tüm üstün teknolojileriyle BMW 5 Serisi otomobiller %0 faizli finansman avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

* BMW kampanyası 2018 model BMW 5 Serisi otomobiller için geçerli olup, 28 Şubat 2019 tarihine kadar ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında markalı kasko kullanımında 15 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmaktadır. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

bmw kampanya, bmw kampanya 2019, bmw kampanya fiyatları, bmw modelleri