Lancia Voyager

Lancia Voyager hatları, harika yolculukları ve geniş alanları çağrıştırıyor. Sürgülü yan kapılar, sizi lüks ve konforlu iç mekanda kendinizi evinizde hissetmeye davet ediyor. Detaylara ve materyallere gösterilen özen; krom elementler, ceviz eklentiler ve kaliteli derilerde net bir şekilde görülen ve hissedilen mükemmellik arayışını ortaya koyuyor.

Lancia Voyager, seyahati sevenler ve bunu stilinde de yansıtanlar için tasarlanmış bir araç. Yolcu kompartımanı, her gerektiğinde çoklu yapılandırmalara ayarlanmak üzere tasarlanmış. Esnek Stow ‘n Go® tasarımı ile, ikinci ve üçüncü sıra koltuklar yolcuları ve bagajlarını rahat bir şekilde ağırlamak için zemin altına katlanabiliyor.

Lancia Voyager’da teknoloji yolculuk deneyiminizi yeni bir boyuta taşıyor. Tüm yolcular için hava yastıkları, darbe emici kafalıklar, ESP, daha rahat park için geri görüş kamerası ve arka park sensörü gibi güvenlik donanımlarının yanında ses komutlu Bluetooth Sistemi (UConnect®), 40 GB Hard Disk ile Lancia Voyager üst seviyede sürüş konforu sunuyor.

Lancia Voyager’ın 2.8 L 178 beygir gücünde Turbo Dizel motoru, 6 İleri Autostick otomatik vites teknolojisi, seri ve yumuşak vites geçişleri sağlıyor.

KIA Soul
Yeni Volvo XC90
Mazda CX-5
Yeni Honda CR-V
Renault Kadjar