SEAT Servis Kampanyası

SEAT Ibiza bakım kampanyası

SEAT, 5 yaş ve üzeri Ibiza modellerinde, ZUBİZU kullanıcılarına özel servis kampanyası başlattı. Tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan bu kampanyada periyodik bakım işlemi 795 TL tavsiye edilen fiyatla sunuluyor.

5 yaş ve üzeri Ibiza modellerini kapsayan kampanya, 795 TL tavsiye edilen fiyatıyla ZUBİZU üyesi araç sahiplerine özel tüm periyodik bakım işlemlerinde geçerli.

01 Ekim -31 Aralık 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli bu kampanya sayesinde, SEAT sahipleri yağ filtresi, polen filtresi, karter tapası, hava filtresi değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde %30’a varan; işçilik ve motor yağında ise %20’ye varan tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyorlar.

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Belirtilen fiyat ve indirim oranı tavsiye edilen fiyat ve indirim oranlarıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla 5 yaşını doldurmuş veya geçmiş SEAT marka araçları kapsamaktadır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. 5 yaş ve üzeri Ibiza sahibi SEAT müşterileri, ZUBİZU’ ya üye ise kampanyaya katılan SEAT yetkili servislerinde servis işlemlerinde indirimi hak ederler. Kampanya 01.10.2020 tarihinden itibaren 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olup; yabancı plakalı araçlarda uygulanmamaktadır.

SEAT aksesuar kampanyası

SEAT orijinal aksesuarların sunduğu kapsamlı seçenekler ile SEAT aracınızı kendi tarzınıza uygun olarak özelleştirebilirsiniz. SEAT Yetkili Servislerinde 0-2 yaş araç sahibi SEAT müşterilerinin orijinal aksesuar alımlarında parça ve işçilikte ZUBİZU’ya özel %10 indirim fırsatı bulunuyor.

Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Orijinal Aksesuar Kampanyası’nda 0-2 yaş araç sahibi SEAT müşterileri, kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerinde orijinal aksesuar alımlarına ilişkin tüm parça ve işçiliklerde %10 indirim hak ederler. Kampanya sadece müşteri ödemeli alımlarda geçerlidir ve SEAT servis müşterilerine uygulanabilir. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya 01.01.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında geçerlidir.

SEAT Full Link fırsatı

SEAT Yetkili Servislerinde, SEAT araçların Full Link özelliğini %25 indirimle aktive etme imkanı sunuluyor.

Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanmaktadır ve sadece Full Link özelliğini destekleyen araçlarda geçerlidir. SEAT Full Link kampanyasından SEAT müşterileri, kampanyaya katılan Yetkili Servislerde %25 indirimle faydalanabilir. %25 indirim oranı, tavsiye edilen indirim oranıdır; İlgili iskonto tavsiye edilen satış fiyatina yansıtılmıştır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya 24.02.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerinde geçerlidir. Doğuş Otomotiv’in kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklıdır.

SEAT’tan lastik kampanyası

ZUBİZU üyesi SEAT araç sahipleri, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak lastik alımlarında %20’ye varan indirimlerden yararlanabiliyor. 2 yaş üzeri bir SEAT araç modeline sahipseniz, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Bu kampanya 9 Mart – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında ve yetkili servise gireceği tarih itibariyle trafiğe çıkış tarihinin üzerinden 2 yıldan daha fazla geçmiş SEAT marka araçlar için geçerlidir. Kampanya koşullarına uyan ZUBİZU üyeleri bu fırsattan yararlanabilirler. Tavsiye edilen indirim oranları; belli marka lastikler için geçerlidir. Doğuş Otomotiv, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar. Yabancı plakalı araçlar için geçerli değildir.

SEAT servis bakım kampanyası

SEAT, kampanyaya katılan Yetkili Servislerinde, ZUBİZU üyesi 2 yaş üstü araç sahiplerine özel servis işlemlerinde %20 indirim uyguluyor.

SEAT, ZUBİZU uygulamasına yönelik başlattığı servis kampanyası ile 1 Ocak tarihinden 31 Aralık 2020 tarihine kadar kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerinde 2 yaş üstü SEAT sahiplerine özel, servis işlemlerinde indirim uyguluyor. Kampanya kapsamında periyodik bakım, yedek parça, işçilik ve madeni yağda liste fiyatı üzerinden %20 oranında tavsiye edilen indirim sağlanıyor.

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Tavsiye edilen indirim oranlarıdır. ZUBİZU kampanyası trafiğe çıkış tarihi itibarıyla iki yaşını geçmiş araçları kapsamaktadır. ZUBİZU kampanyası Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU’ ya üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde servis işlemlerinde %20 oranında indirim hak ederler. 2 yaş üzeri tüm SEAT sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanya periyodik bakım, mekanik yedek parça, işçilik ve madeni yağ işlemlerini kapsamaktadır. Kampanya 01.01.2020 tarihinden itibaren 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Seat Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

SEAT Otomobil Kampanyası
Araba Park Etme Teknikleri
Zorunlu Trafik Sigortası Nedir ?
Araç Bakımında Neler Değişir ?
Otomobil Lastikleri