SEAT Servis Kampanyası 2019

SEAT, kampanyaya katılan Yetkili Servislerinde, ZUBİZU üyesi 2 yaş üstü araç sahiplerine özel servis işlemlerinde %20 indirim uyguluyor. Ayrıca bu indirime ek, tüm servis müşterilerine 2 yaş kriterinden bağımsız olarak 250 TL ve üzerinde yaptıkları harcamalarda Bonus’a özel 6 taksit fırsatı sunuyor.

SEAT, ZUBİZU uygulamasına yönelik başlattığı servis kampanyası ile 1 Mart tarihinden 30 Haziran tarihine kadar kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerinde 2 yaş üstü SEAT sahiplerine özel, servis işlemlerinde indirim uyguluyor. Kampanya kapsamında periyodik bakım, yedek parça, işçilik ve madeni yağda liste fiyatı üzerinden %20 oranında tavsiye edilen indirim sağlanıyor.

Ayrıca, 1 Mart tarihinden 31 Mayıs tarihine kadar kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerine gelen tüm SEAT sahipleri 250 TL ve üzerinde yaptıkları harcamalarda Bonus’a özel 6 taksit fırsatından yararlanabiliyor.

SEAT servis kampanyası detayları:
Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır. SEAT Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Tavsiye edilen indirim oranlarıdır. ZUBİZU kampanyası trafiğe çıkış tarihi itibarıyla iki yaşını geçmiş araçları kapsamaktadır. ZUBİZU kampanyası Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları (Bonus kampanyası hariç) ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU’ ya üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde servis işlemlerinde %20 oranında indirim hak ederler. 2 yaş üzeri tüm SEAT sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanya periyodik bakım, mekanik yedek parça, işçilik ve madeni yağ işlemlerini kapsamaktadır. Kampanya 01.03.2019 tarihinden itibaren 30.06.2019 tarihine kadar geçerlidir. Bonus kart kampanyası anlaşmalı ödül program üyesi anlaşmalı Doğuş Otomotiv- SEAT servislerinde geçerlidir. Kampanya 01.03.2019 tarihinden itibaren 31.05.2019 tarihine kadar geçerlidir. Bonus taksit kampanyasının geçerli olduğu kartlar ve kampanya ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/seat-otomotiv-taksit-kampanyasi internet sitesini ziyaret ediniz.

Ayrıntılı ve güncel bilgilere Seat Yetkili Servisleri’nden ulaşabilirsiniz.

SEAT Ibiza
SEAT Kampanyaları
SEAT Arona
SEAT Tarraco
SEAT Ateca