SEAT Fiyat Listesi

SEAT Modelleri 2019 Yıl Sonu Kampanyalı Fiyat Listesi

2019 sıfır Seat Ibiza, Seat Leon, Seat Arona ve Seat Ateca modellerine ait Aralık 2019 yıl sonu kampanya fiyatları aşağıda yer almaktadır.

Seat IBIZA Fiyat Listesi

Model Fiyat
Ibiza 1.0 EcoTSI 115 HP DSG Style 114.700 TL

2019 sıfır Seat Ibiza modelleri Aralık ayı güncel kampanya fiyatları.

Seat LEON Fiyat Listesi

Model Fiyat
Leon 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG FR 174.000 TL
Leon 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG Xcellence 174.000 TL
Leon 1.6 TDI SCR 115 HP DSG FR 177.800 TL
Leon 1.6 TDI SCR 115 HP DSG S&S Xcellence 181.400 TL

2019 sıfır Seat Leon modelleri Aralık ayı güncel kampanya fiyatları.

Seat ARONA Fiyat Listesi

Model Fiyat
Arona 1.0 EcoTSI 115 HP DSG Xcellence  157.800 TL
Arona 1.0 EcoTSI 115 HP DSG FR  157.800 TL
Arona 1.6 TDI SCR 95 HP DSG Xcellence 162.600 TL

2019 sıfır Seat Arona modelleri Aralık ayı güncel kampanya fiyatları.

Seat ATECA Fiyat Listesi

Model Fiyat
Ateca 1.6 TDI SCR 115 HP DSG Xcellence 200.100 TL

2019 sıfır Seat Ateca modelleri Aralık ayı güncel kampanya fiyatları.

SEAT Fiyat Listesi Bilgileri

– Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.
– Bu fiyat listesindeki fiyatların uygulanmaya başladığı tarih: 01.12.2019’dur. Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. Bu durumda yürürlükteki mevzuat uyarınca aracın ÖTV matrahı ve vergi oranı ile MTV tutarı değişebilecektir. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

– Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen, araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; A- resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, B- ÖTV oranları aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, C- Yürürlükteki mevzuat uyarınca; a) ÖTV oranları aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, b) MTV tutarları aracın motor silindir hacmi ve taşıt değerine göre değişebileceğinden, bu nedenlerle oluşabilecek fiyat farkı/farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.
– Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.
– Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir.
– Trafik sigorta poliçe bedeli yukarıda belirtilmiş olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri SEAT Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

SEAT Satış Kampanyası
SEAT Servis Kampanyası
SEAT Arona
SEAT Ibiza
SEAT Ateca