SEAT Kampanya

SEAT Aralık 2019 Yıl Sonu Kampanyaları

Tüm SEAT modellerinde kampanyalı fiyatlar Aralık ayında da devam ediyor. SEAT’ın yıl sonuna özel kampanyalarından faydalanabilir ve 2020’yi sıfır km bir SEAT otomobille karşılayabilirsiniz.

SEAT’ın 2019 yıl sonu otomobil kampanyası çerçevesinde, SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Style versiyonu kampanya indirimine ek olarak, ilave hurda indirimi ile 114.700 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla satın alınabiliyor.

SEAT Arona 1.6 TDI 95 HP DSG S&S Xcellence versiyonu kampanya indirimine ek olarak, ilave hurda indirimi ile 150.600 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla satın alınabiliyor.

SEAT Leon 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S FR versiyonu kampanya indirimine ek olarak, ilave hurda indirimi ile 162.000 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla satışa sunuluyor.

SEAT Ateca 1.6 TDI 115 HP DSG S&S Xcellence versiyonu kampanya indirimine ek olarak, ilave hurda indirimi ile 200.100 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla alıcılarını bekliyor.

01-31 Aralık 2019  tarihleri arasında devam edecek kampanya tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

SEAT Kampanya Koşulları:
Bu kampanya 01 Aralık – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

SEAT Ibiza’nın 1.0 EcoTSI DSG versiyonu (Stok adedi: 31), 100 kilometrede 5,7-6,7 litre ortalama yakıt tüketimi ile 128-151 g/km ortalama emisyon değerine sahiptir.

SEAT Arona’nın 1.6 TDI DSG versiyonu (Stok adedi: 22), 100 kilometrede 5,1-5,6 litre ortalama yakıt tüketimi ile 134-147 g/km ortalama emisyon değerine sahiptir.

SEAT Leon’un 1.5 EcoTSI DSG versiyonu (Stok adedi: 314), 100 kilometrede 5,9-6,8 litre ortalama yakıt tüketimi ile 133-154 g/km ortalama emisyon değerine sahiptir.

SEAT Ateca’nın 1.6 TDI DSG versiyonu (Stok adeti: 185), 100 kilometrede 5,8-6,4 litre ortalama yakıt tüketimi ile 152-168 g/km ortalama emisyon değerine sahiptir.

İlgili tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. Yetkili Satıcıların indirim hakkı saklıdır. Hurda teşvikine ilişkin yürürlükteki mevzuat kapsamında hurda indiriminden yararlanılmaması durumunda tavsiye edilen hurda indirimli anahtar teslim fiyatı geçerli değildir. Standart donanımda yer almayan ek paket ve donanımlar nedeniyle fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır.

SEAT Hurda İndirimi Avantajı

SEAT modellerinde 15.000 TL’ye varan hurda indirim avantajı SEAT Yetkili Satıcılarında. 16 yaş ve üzeri aracınızı hurdaya ayırarak 15.000 TL’ye varan ÖTV indirim fırsatından* yararlanabilirsiniz.

14 Haziran 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan hurda desteği hakkında detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcılarından ulaşabilirsiniz.

*21.03.2018 tarihli ve 7103 sayılı Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun düzenlemesine göre Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi, satın almak istediğiniz aracın vergi matrahına (vergi öncesi fiyatına) göre farklılık gösterebilmektedir.

Buna göre;
-Vergi matrahı 70.000 TL ve daha altında olan araçlar için 15.000 TL,
-Vergi matrahı 70.000 TL ile 120.000 TL arasında olan araçlar için 12.000 TL, Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi uygulanmaktadır.

SEAT Servis Kampanyası

SEAT, kampanyaya katılan Yetkili Servislerinde, ZUBİZU üyesi 2 yaş üstü araç sahiplerine özel servis işlemlerinde %20 indirim uyguluyor.

SEAT, ZUBİZU uygulamasına yönelik başlattığı servis kampanyası ile 31 Aralık 2019 tarihine kadar kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerinde 2 yaş üstü SEAT sahiplerine özel, servis işlemlerinde indirim uyguluyor.

Kampanya kapsamında periyodik bakım, yedek parça, işçilik ve madeni yağda liste fiyatı üzerinden %20 oranında tavsiye edilen indirim sağlanıyor.

SEAT Servis Kampanyası Koşulları:
Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Tavsiye edilen indirim oranlarıdır. ZUBİZU kampanyası trafiğe çıkış tarihi itibarıyla iki yaşını geçmiş araçları kapsamaktadır. ZUBİZU kampanyası Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları (Bonus kampanyası hariç) ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU’ ya üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde servis işlemlerinde %20 oranında indirim hak ederler. 2 yaş üzeri tüm SEAT sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanya periyodik bakım, mekanik yedek parça, işçilik ve madeni yağ işlemlerini kapsamaktadır. Kampanya 01.03.2019 tarihinden itibaren 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.

SEAT Aksesuar Kampanyası

SEAT Orijinal Aksesuarlar’ın sunduğu kapsamlı seçenekler ile SEAT aracınızı kendi tarzınıza uygun olarak özelleştirebilirsiniz. SEAT Yetkili Servislerinde 0-2 yaş araç sahibi SEAT müşterilerinin Orijinal Aksesuar alımlarında parça ve işçilikte ZUBİZU’ya özel %10 indirim fırsatını kaçırmayın.

Size her şeyden daha fazlasını vermek ve maksimum konfor sağlamak üzere geliştirilen aksesuarları keşfedin.

SEAT Aksesuar Kampanyası Koşulları:
Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Orijinal Aksesuar Kampanyası’nda 0-2 yaş araç sahibi SEAT müşterileri, kampanyaya katılan Yetkili Servislerde orijinal aksesuar alımlarına ilişkin tüm parça ve işçiliklerde %10 indirim hak ederler. Kampanya sadece müşteri ödemeli alımlarda geçerlidir ve SEAT servis müşterilerine uygulanabilir. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya 01.10.2016-31.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

SEAT’tan Zubizu Kullanıcılarına Özel SHELL Kampanyası

Plakanızı ZUBİZU’ya kayderek, Shell’de yapacağınız her yakıt alımında 3 ay boyunca 4 kat Smart Puan kazanabilirsiniz. Eğer plakanız ZUBİZU’da kayıtlı ise Shell’de yapacağınız her yakıt alımında 3 kat Smart Puan kazanıyorsunuz. ZUBİZU mobil aplikasyonu üzerinden kampanyaya katıldıktan sonra başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan her yakıt alımınıza Smart Puan kazanacaksınız. Shell ClubSmart kartınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Yakıt alımınızı takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız Shell Smart Puanlarınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek. Bu puanların karşılığında anlaşmalı tüm Shell istasyonlarından yakıt alabileceksiniz. Shell Smart Puanlarınızı harcamak çok kolay. Smart Puanlarınızla programa dahil Shell istasyonlarında bedava yakıt hediyesinden faydalanabilirsiniz. Henüz üye olmadıysanız, siz de hemen üyeliğinizi tamamlayın, bu fırsatı kaçırmayın.

Mobil Ödeme; Mobil ödeme geçerli olduğu Shell istasyonlarında Visa veya Mastercard tipindeki kredi kartlarınızla mobil ödeme yapmak için dolum öncesinde istasyon görevlisine ödemeyi ZUBİZU mobil ödeme ile yapacağınızı belirtmeyi unutmayın. Ödeme onayını verebilmeniz için ZUBİZU uygulamanızın açık olması veya anlık bildirimlere izin vermiş olmanız gereklidir. 3D secure onay mesajı kredi kartınızın tanımlı olduğu telefon numarasına iletilecektir.

Kampanya Koşulları:
Kampanya sadece kampanyaya katılan Shell istasyonlarında geçerlidir. Kampanyaya katılan istasyonların listesini ZUBİZU’daki geçerli lokasyonlar kısmından inceleyebilirsiniz. Kampanyaya başarılı katılımınızı takip eden günden itibaren akaryakıt veya otogaz alımlarınız kampanya kapsamında değerlendirilir. 4 kat Smart Puan kampanyası 1.000 TL’ye kadar yapılacak yakıt alımlarında geçerlidir. Aynı ay içerisinde 1.000 TL’yi aşan yakıt alımlarında tek kat Smart Puan kazanılır. Kampanyadan yararlanmak için aynı gün içerisinde en fazla 3 kez yakıt alımı yapılabilir. Yakıt alımı sadece nakit ya da kredi kartı ile yapılan alımlar için geçerlidir. Kazanılan Smart Puanlar ZUBİZU üyesi tarafından uygulamaya kaydedilen veya eğer bir Shell ClubSmart kart numarası girilmedi ise ZUBİZU’da otomatik olarak kullanıcıya atanan Shell ClubSmart karta 48 saat içerisinde yüklenecek ve bu tarihten sonraki 6 ay içinde kullanılabilecektir. Süresinde kullanılmayan Smart Puanlar bu süre bitiminde silinecektir. Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden Smart Puan kazanılmaz.

Bir ay içerisinde en az 500, en fazla 10.000 Smart Puan olmak üzere 500 ve katları değerlerde harcama yapılabilmektedir. 500 Smart Puan, 5 TL değerinde akaryakıt veya otogaza eşdeğerdir. Smart Puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır. Alım yaptığınız her litre için ilgili yakıt cinsine göre Smart Puan kazanabilirsiniz. Her yakıt türü için kazanılan litre başına Smart Puan değeri değişiklik göstermektedir.

Sadece ZUBİZU’ya kayıt edilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden ekstra Smart Puan kazanılır. Smart Puan harcaması için ön saha satış elemanına Smart Puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir. Shell ClubSmart Extra kart sahipleri ile Taşıt tanıma sistemi kullanıcıları kampanyadan faydalanamaz. Kampanya, banka kampanyaları ile birleştirilebilir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında bir kullanıcı sadece 1 plaka girişi yapabilir ve 1 yıl içerisinde yalnızca 1 kez plakasını güncelleyebilir. Bu kampanya dahilindeki harcamalardan ZUBİZU ödül puanı kazanılmaz. ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya dahilindeki harcamalardan ZUBİZU puanı kazanılmaz. ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri SEAT Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

SEAT Fiyat Listesi
SEAT Ibiza
SEAT Ateca
SEAT Tarraco
SEAT Arona