SEAT Sıfır Araç Kampanyaları 2021

SEAT Kampanyaları 2021

SEAT kampanya fırsatları

Ağustos ayında yeni SEAT Ibiza 177.000 TL kampanyalı başlangıç fiyatıyla alıcılarını bekliyor. Yaz aylarının son kampanyası ile SEAT Arona 235.000 TL’den, yeni SEAT Ateca ise 399.000 TL’den başlayan 2021 model fiyatlarıyla SEAT yetkili satıcılarında.

Ayrıca, SEAT’ın 7 koltuklu yeni SUV modeli Tarraco Ağustos ayına özel 520.000 TL başlangıç fiyatıyla SUV tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Yeni SEAT Ateca’da kredi kampanyası

Yeni SEAT Ateca, Ağustos ayına özel 120.000 TL için, 18 ay, %0,99 faizli kredi kampanyası ile SEAT Yetkili Satıcılarında. 2021 model Yeni SEAT Ateca 1.5 lt EcoTSI ACT 150 HP S&S DSG Xperience ve FR versiyonlarında SEAT Finans’tan 120.000 TL için, 18 ay vadede, %0,99 faiz oranı ile sunulan özel taşıt kredisi bulunuyor. Kampanya 01 Ağustos – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında SEAT yetkili satıcılarına geçerlidir.

Yeni SEAT Ateca kampanya koşulları

Bu kampanya 01 Ağustos – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Yeni SEAT Ateca,’nın NEDC standartlarına göre karma CO₂ emisyonu 127  g/km, karma yakıt tüketimi 5,6 l/100 km değerindedir. Görselde bulunan aracın özellikleri, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerle farklılık gösterebilir. Bazı özellikler opsiyonel olarak sunulabilir. Belirtilen tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez.

SEAT Yetkili Satıcılarının ek indirim yapma hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek donanımlar ve özellikler nedeniyle araç fiyatında değişiklik olabilir.

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerin teknik özelliklerde, donanımlarda ve renklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkına sahiptir.  

Tüm Yeni SEAT Ateca modellerinde geçerli taşıt kredisi kampanyası 120.000 TL tutar için, 18 ay vadeli, %0,99 faizli ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. İlgili kampanya Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. – SEAT Finans tarafından ortak düzenlenmekte olup, bu kampanyadan Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. tarafından sunulan sigorta ürünlerinin (uzatılmış garanti, SEAT Kasko) satın alan müşteriler yararlanabilecektir. Bu ürünlerin bedelleri müşteriye göre farklılık göstermekte olup ürünler hakkında detaylı bilgi www.vdf.com.tr adresindedir.

Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. – SEAT Finans tarafından sağlanmaktadır. Kredi tahsis ücreti gerçek kişi müşteriler için toplam kredi tutarının binde 5’ine denk gelirken, tüzel kişi müşterilerde 1.300 TL olarak kredi tutarına dahil edilecektir.

Belirtilen aylık taksit tutarına masraf dahildir. Bu kampanyada 12.12.2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’teki taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri SEAT Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

SEAT Fiyat Listesi
Yeni SEAT Leon
SEAT Arona
SEAT Ibiza
SEAT Ateca