ŠKODA Kampanyaları 2019

Skoda 2019 Model Kampanyaları
Skoda düzenlediği kampanya ile Superb, Octavia, Kodiaq, Karoq ve Fabia modellerinde müşterilerine Nisan ayına özel fırsatlar sunuyor.

2019 Model Skoda Superb Kampanyası
Skoda’nın amiral gemisi Superb modeline özel, ÖTV indirimi ile özel fiyatlar, sınırlı sayıda model için geçerli %5’e varan kampanya indirimi, 3.000 TL hurda teşviki kampanyasıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

2019 Model Skoda Octavia Kampanyası
Ayırt edici tasarımı, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ile Skoda Octavia modellerine özel, ÖTV indirimi ile özel fiyatlar, %3 kampanya indirimi, 8.000 TL’ye varan hurda teşviki ile alıcılarını bekliyor.

2019 Model Skoda Kodiaq Kampanyası
Karakteristik duruşu, üstün teknolojik özellikleri, şehir ve arazi koşullarındaki yetenekleriyle öne çıkan Skoda’nın başarılı SUV modeli Skoda Kodiaq, ÖTV indirimi ile özel fiyatlar, 3.000 TL hurda teşviki ile Skoda Yetkili Satıcılarında.

2019 Model Skoda Karoq Kampanyası
Skoda’nın şehirli SUV modeli Yeni Skoda Karoq’a özel, ÖTV indirimi ile özel fiyatlar, 3.000 TL hurda teşviki fırsatları Nisan ayında Skoda Yetkili Satıcılarında.

2019 Model Skoda Fabia Kampanyası
Gelişmiş donanım özellikleriyle segmentinde öne çıkan modellerden Yeni Skoda Fabia’da, ÖTV indirimi ile özel fiyatlar, 8.000 TL’ye varan hurda teşviki fırsatları sunuluyor.

Belirtilen Skoda kampanyaları, 2 sigorta ürünü satım alımı ile sunulan kredi kombinasyonudur. Sigorta ürünü alınmadığı şartlarda farklı kredi faiz kombinasyonları uygulanmaktadır.

Skoda 2018 Model Kampanyaları
Nisan ayı Skoda kampanyası dahilinde, 2018 model yılı Skoda otomobillerde de avantajlar sunuluyor. 2018 model Skoda Superb, ÖTV indirimi ile özel fiyatlar, %6,5 fiyat indirimi, 3.000 TL hurda teşviki fırsatıyla satın alınabiliyor.

2018 model Skoda Octavia, ÖTV indirimi ile özel fiyatlar, %12’ye varan fiyat indirimi, 8.000 TL’ye varan hurda teşviki kampanyasıyla sunuluyor. 2018 model Skoda Kodiaq Nisan ayı Skoda kampanyasında, ÖTV indirimi ile özel fiyatlar, 3.000 TL hurda teşviki ile satışta. 2018 model Skoda Karoq, ÖTV indirimi ile özel fiyatlar, %13’e varan fiyat indirimi, 3.000 TL hurda teşviki imkanıyla alınabiliyor. otomobilkampanyalar.com

Belirtilen Skoda kampanyaları, 2 sigorta ürünü satım alımı ile sunulan kredi kombinasyonudur. Sigorta ürünü alınmadığı şartlarda farklı kredi faiz kombinasyonları uygulanmaktadır.

Detaylı ve güncel bilgileri Skoda Yetkili Satıcıları ve Skoda Yetkili Servisleri’nden alabilirsiniz.

Skoda Kamiq
Skoda Scala
Skoda Karoq
Skoda Octavia
Skoda Kodiaq

skoda kampanya, skoda karoq, skoda superb, skoda octavia, skoda kodiaq, skoda kampanya fiyatları