Suzuki Otomobil Kampanyaları 2021

Suzuki Otomobil Kampanyası 2021

Suzuki’den yaz kampanyası

Suzuki, Vitara ve Swift modellerinde Temmuz ayına özel finansman fırsatları sunuyor.

Suzuki Swift kampanyası

  • Belirtilen başlangıç fiyatı, 31 Temmuz 2021 tarihine kadar, Suzuki Motorlu Araçlar Paz. A.Ş. yetkili satıcılarından satın alınan 2021 model yılı 0 km Suzuki Swift 1.2 Dualjet 12V Mild Hybrid 5MT GL versiyonu için tavsiye edilen başlangıç fiyatıdır.
  • İletişimde yer alan görsel standart olmayan ilave aksesuar içerebilir ve donanım özellikleri seçilen versiyona göre farklılıklar gösterebilir. Suzuki Swift modelinin ortalama yakıt tüketim değeri karışık 4,9-5,4lt/100km, ortalama CO₂ emisyonu 111-122 g/km’dir.

Suzuki Vitara kampanyası

  • Belirtilen %0.99 faizli kredi avantajı, 31 Temmuz 2021 tarihine kadar, Suzuki Motorlu Araçlar Paz. A.Ş. yetkili satıcılarından satın alınan 2021 model yılı 0 km Suzuki Vitara modellerinin tüm versiyonlarını kapsamaktadır.
  • Kredi kampanyası Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş’nin kredi finansal çözüm ortaklarından Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’de ve T.İş Bankası’nda geçerlidir.
  • Belirtilen %0,99 faiz oranı, 100.000 TL, 12 ay vadeli bireysel taşıt kredisi için geçerli olup,
  • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş’de tahsis ücreti BSMV dahil 525,00 TL, rehin tesis ücreti 24,82 TL, yıllık maliyeti oranı ise % 16,1622, aylık taksit tutarı 8.990,76 TL’dir. Sigorta masrafları yıllık maliyet oranı hesaplamaları dahil edilmemiştir. T.İş Bankası’nda ise tahsis ücreti BSMV dahil 525,00 TL, rehin tesis ücreti 24,82 TL, yıllık maliyeti oranı ise % 16,4313, aylık taksit tutarı 8.990,76 TL’dir.
  • Sigorta masrafları yıllık maliyet oranı hesaplamaları dahil edilmemiştir.
  • İletişimde yer alan görsel standart olmayan ilave aksesuar içerebilir ve donanım özellikleri seçilen versiyona göre farklılıklar gösterebilir. Suzuki Vitara modelinin ortalama yakıt tüketim değeri karışık 5.7-6.5 lt/100km arasında, ortalama CO₂ emisyonu 128-146 g/km arasındadır.

Suzuki Akıllı Hibrit Teknolojisi

Suzuki akıllı hibrit ailesi yakıt tasarrufu, düşük bakım maliyetleri, beş yıl batarya garantisiyle kullanıcılarına hem şehir içinde hem de uzun seyahatlerde verimli yolculuklar sunuyor. Suzuki Swift Hibrit’te, içten yanmalı motoru destekleyen bir entegre marş alternatörü (ISG) ve fiş şarjına gerek duymayan 12 Volt’luk lityum iyon batarya yer alıyor.

Kendi kendini şarj eden hibrit sistem, yakıt verimliliğini daha da artırıyor. Bu sayede Suzuki Swift Hibrit %20’yi aşan yakıt tasarrufu sağlıyor. Bununla birlikte Vitara Hibrit ve SX4 S-Cross Hibrit modellerindeki 48V Hibrit güç-aktarma sistemi, %17 yakıt tasarrufu sunuyor.

Suzuki akıllı hibritler tüm versiyonlarında standart olarak sunduğu ileri güvenlik özellikleriyle daha fazla güvenlik sunuyor. Deloitte 2021 Küresel Otomotiv Tüketici Araştırması’nın sonucuna göre kullanıcıların yeni bir araç satın alırken en çok istediği güvenlik özelliklerinden olan; otomatik ani frenleme, kör nokta uyarısı, şerit takip uyarı gibi özellikler Swift Hibrit ve Vitara Hibrit’in tüm versiyonlarında standart olarak yer alıyor. Bunlara ek olarak, Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi (RCTA), Trafik İşareti Tanımlama Sistemi (TSR), Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC) gibi güvenlik donanımları da kullanıcılara sunuluyor.

Yaza özel kampanya fiyatları

Suzuki’nin otomobil ve SUV modelleri hibrit seçenekleriyle Temmuz ayında Suzuki yetkili satıcılarında sahiplerini bekliyor. 2021 model Suzuki araçlara ait kampanyalı anahtar teslim fiyat listesi aşağıda yer almaktadır.

Temmuz ayında Suzuki Swift Hibrit 204.900 TL, Suzuki Vitara Hibrit 330.800 TL başlangıç fiyatlarıyla Suzuki yetkili satıcılarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Detaylı ve güncel bilgileri Suzuki Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Yeni Suzuki Swift
Suzuki SX4 S-Cross
Suzuki Jimny
Suzuki Otomobil Fiyat Listesi
Otomobil Segmentleri