OPEL Kampanyası 2017

Opel Mart Kampanyası
Opel kampanyası ile Opel Insignia, Opel Astra Sedan, Opel Astra HB (hatchback) ve Opel Corsa modellerinde Mart ayına özel fiyat avantajları ve finansman olanakları Opel Yetkili satıcıları’nda.

Opel Insignia kampanyası

Opel, Mart ayı kampanyası kapsamında Opel Insignia modeli için cazip faiz oranlı kredi olanağı sunuyor. Opel Insignia kampanyası dahilinde 40.000 TL, 30 ay vade ve % 0,95 faiz oranıyla kredi imkanı sunuluyor. Opel Insignia’da cazip kredi fırsatının yanı sıra 8.000 TL’ye varan fiyat indirimleri Opel Yetkili Satıcıları’nda.

Opel Astra Sedan, Opel Astra HB ve Opel Corsa modellerinde indirim fırsatları

2016 yılında ülkemizde en fazla satılan ilk üç sedan otomobil arasına girmeyi başaran Opel Astra Sedan 3.000 TL, Opel Astra HB (hatchback) 2.500 TL ve Opel Corsa modellerinde 1.000 TL’ye varan indirimler bulunuyor.

Opel’den Mart ayına özel fiyat avantajları

Opel kampanyasıyla açıklanan indirimlerle birlikte Opel Mart ayı boyunca müşterilerine, Opel Corsa’da 52.900 TL, Opel Astra Sedan’da 60.950 TL ve Opel Astra HB’de 72.900 TL avantajlı başlangıç fiyatları sunuyor.

Opel’in perakende satış finansmanında müşterilerine sunduğu çözüm ortağı Opel Finans Sistemi (OFS) Mart boyunca 1,27 gibi uygun koşullarda ve rekabetçi faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Fiyat Listesi
Yeni Opel Astra
Opel Insignia
Yeni Opel Corsa
Opel Mokka X