Dacia Duster Kampanyaları

Dacia Duster, yılın ilk iki ayında SUV pazarının lideri oldu

2020 yılının ilk 2 ayında gerçekleştirdiği 2.116 satış adedi ve elde ettiği 14,8 segment (C-SUV) payıyla Dacia Duster toplam SUV pazarının lideri oldu. Dacia Duster, ilk 2 ayda geçen yılın aynı dönemine göre segment payını %17 artırmayı başarırken, satış adedini ise %229 yükseltti.

Dacia Duster satışlarının %70’ini oluşturan ECO-G serisinde; Dacia Duster Comfort ECO-G 115 bg 4×2 ve Dacia Duster Prestige ECO-G 115 bg 4×2 modelleri müşterilerin beğenisine sunuluyor. 133.400 TL başlangıç fiyatının yanı sıra 3 kilometrede sadece 1 TL ile yakıt tüketim avantajı sunan Dacia Duster ECO-G, ekolojik özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Dacia Duster, 129.400 TL fiyata sahip Comfort 1.0 Tce 100 bg 4×2 benzinli versiyonuyla C-SUV segmentindeki en uygun fiyatlı otomobili müşterilerine sunarken; Comfort ve Prestige 1.3 Tce 150 bg 4×4 versiyonları ise SUV’un gücünü ve off-road becerisini bünyesinde barındırıyor. Dacia Duster, Comfort ve Prestige donanım paketlerinde bulunan gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Otomatik klima, otomatik yanan farlar, 360 derece kamera, Eller Serbest Dacia Kart Sistemi, perde hava yastıkları, elektrik takviyeli direksiyon, Kör Nokta Uyarı Sistemi, 4×4 Bilgilendirme Ekranı, bel destek ayarlı yeni koltuklar ve Yokuş İniş Destek Sistemi bu özellikler arasında yer alıyor.

Dacia Duster ECO- G 2020 Mart Kampanyası

Mart ayı Dacia kampanyası kapsamında, 121.500 TL’den başlayan kampanya fiyatları ve 24.000 TL için 12 ay vadede %0 faizli finansman fırsatıyla Dacia Duster ECO- G sahibi olabilirsiniz.

Mart ayında Dacia Duster Eco-G avantajlı fiyat ve faiz oranları ile alıcılarını bekliyor. Belirtilen fiyat sınırlı sayıdaki Dacia Duster Comfort ECO- G 115 bg 4×2 otomobilin, perakende satın alımında geçerlidir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Dacia Duster ECO- G modelleri için finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.

Dacia Duster’ın ortalama 156 (benzin) / 141 (LPG) g/km; yakıt tüketimi 6,8 (benzin) / 8,7 (LPG) lt/100 km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.03.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Dacia Duster 2020 Mart Kampanyası

Dacia’nın Mart ayına özel İlkbahar kampanyası ile 115.500 TL’ den başlayan kampanyalı fiyatlar ve 24.000 TL için 12 ay vadede %0 faizli kredi fırsatıyla yeni sıfır km Dacia Duster sahibi olabilirsiniz.

İlgili fiyat sınırlı sayıdaki Dacia Duster Comfort 1.0 Tce 100 bg 4×2 otomobilin perakende satın alımında geçerlidir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Dacia Duster modelleri için finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır.

Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Dacia Duster modelleri için daha fazla kredi tutarı veya vade seçeneklerinde uygulanacak olan faiz oranları hakkında Dacia Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

Dacia Duster’ın ortalama CO2 salımı 120- 122; yakıt tüketimi 5,6 – 5,7 km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.03.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Dacia Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Dacia Fiyat Listesi
Dacia Kampanyası
Dacia Duster’ın Yeni Motorları
Dacia Eco-G Serisi
Yakıt Tüketimini Azaltma