FIAT Egea Kampanyası 2021

Fiat Egea 2021 Kampanyası

Egea Temmuz kampanyası

Fiat Egea modelleri Temmuz ayına özel kampanya fırsatlarıyla satın alınabiliyor. Fiat Egea Sedan, Egea Hatchback, Egea Station wagon ve Egea Cross modellerinde cazip finansman seçenekleri sunuluyor.

2021 model Fiat Egea’larda yaza özel fiyat avantajları

Temmuz ayında Fiat Egea serisi avantajlı kampanya fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor. Yeni Egea Sedan 159.900 TL başlangıç fiyatı ile Fiat yetkili satıcılarında.

Yeni Egea’nın 2021 model Hatchback versiyonları 176.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yeni Egea Station Wagon’un 2021 modelleri 219.900 TL’den başlayan kampanyalı satış fiyatlarıyla sahiplerini bekliyor. Yeni Fiat Egea Cross modelleri ise 182.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Fiat Egea Sedan ve Egea Cross modelleri

Temmuz ayında Fiat Egea Sedan modellerine 159.900 TL’den başlayan fiyatlar ve 50.000 TL için, 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi kampanyasıyla sahip olmak mümkün.

Yenilenen Fiat Egea ve Egea Cross, motor gamına eklenen, yepyeni 100 HP gücünde 1.0 litrelik Firefly T3 motorla dikkati çekerken, FireFly Turbo motor ailesinin bir parçası olan 1.0 Firefly T3, düşük tüketim ve emisyon değerlerini, daha çok güç ve tork ile birleştirerek performans sunuyor.

Fiat’ın kredi kampanyasından, Marka Kasko yaptırılması durumunda faydalanılabilir. Marka Kasko, Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz Sigorta, Fiat Kasko ve Ak Sigorta’dan Fiat Kasko ile Fiat Connect Kasko poliçeleri için geçerlidir.

Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti müşterinin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. Fiat ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 02.07.2021-02.08.2021 tarihleri arasında geçerlidir.

FIAT’tan LPG dönüşüm kampanyası

FIAT yetkili servislerinde %15’e varan indirimle LPG dönüşümü fırsatı sunuluyor. Orijinal kit ile garantili LPG dönüşümü 4.910 TL’den başlayan fiyatlara gerçekleştiriliyor.

LPG dönüşümü hizmeti FIAT yetkili servislerinde Fiat Egea 1.4 ve 1.6 e-torq modelleri için Kit+İşçilik KDV dahil tavsiye edilen 4.910 TL’den başlayan fiyatlara sunulmaktadır. LPG dönüşümü hizmeti ile benzin ve dizele kıyasla aracınızın motorunda daha temiz yanma sağlanarak daha az karbon salımı ve daha düşük yakıt tüketimi olacaktır.

LPG dönüşümünde Landi Renzo firmasının LPG dönüşüm kitleri kullanılmakta olup kontrol üniteleri FIAT modelleri için özel yazılımlar kullanılarak tasarlanmıştır. FIAT yetkili servisleri tarafından montaj ve bakım güvencesi ile gerçekleştirilen bu işlemden sonra aracınızın mevcut garantisi korunur. LPG kitleri “UNECE Araç Regülasyonu” belgesine sahip olup tüm yasal zorunlulukları sağlayacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. LPG dönüşümü sonrası ister benzinli ister LPG’li olarak kullanabilirsiniz.

TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Farklı kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez.

Fiat Egea modellerinde uygulanan kampanyalar, 02 Temmuz 2021 – 02 Ağustos 2021 tarihleri arasında Fiat Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

FIAT Egea Mirror
FIAT Egea Sedan
FIAT Egea Hatchback
FIAT Modelleri ve Fiyatları
FIAT Kampanyaları