Fiat EGEA Kampanyaları

Fiat Egea 2020 Mart Kampanyası

Fiat’ın Mart ayı otomobil kampanyası kapsamında, Fiat Egea Sedan modellerine, 94.900 TL’den başlayan fiyatlar ve %0,69 faizli finansman imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Kampanyada belirtilen 94.900 TL, Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 hp versiyonu için tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatıdır.

İlkbaharda Fiat Egea Hatchback konforuna sahip olmak isteyenler, Egea Hatchback Street versiyonuna Mart ayına özel 110.900 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirler.

İlgili 110.900 TL fiyat, 2020 model Fiat Egea Hatchback Street 1.4 Fire 95 hp versiyonu için tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatıdır.

Finansman kampanyasıyla kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti müşterinin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre ve de kredinin kullanılacağı Kamu Bankalarına göre farklılık gösterebilir.

İlanda belirtilen kampanya koşulları Fiat ve kredinin kullanılacağı kamu bankasının onayı ile geçerlilik kazanır. Fiat ve kredinin kullanılacağı kamu bankasının önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Fiat’ın Mart ayına özel sıfır otomobil kampanyası 03.03.2020 – 31.03.2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Fiat Egea, Almanya’da “segmentinin en dayanıklı otomobili” seçildi. Egea, otomotiv endüstrisinin kalbi olarak kabul edilen Almanya’nın resmi araç muayene merkezi GTÜ tarafından gerçekleştirilen ve AutoZeitung dergisinin özel sayısında yayınlanan rapora göre, tamir gerektiren sorunlar kategorisinde 100 araçta 0,84 hata oranı ile “sınıfının en iyi aracı” olarak belirlendi.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

FIAT Egea Mirror
FIAT Egea Sedan
FIAT Egea Hatchback
FIAT Modelleri ve Fiyat Listesi
FIAT Kampanyaları