Skoda Servis Kampanyası 2021

Skoda servis kampanyası

Skoda Bakım Kampanyası

Skoda orijinal parçalarında, bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde bahara özel avantajlar sağlanıyor. Skoda yetkili servislerinde geçerli aşağıda belirtilmiş olan indirim kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

3 ve 4 yaşındaki Skoda araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, Castrol edge professional motor yağlarında ve işçilikte %15 indirim imkanı sunuluyor. Ayrıca kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**16% indirim avantajı bulunuyor.

5 yaş 7 yaş arası Skoda araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik %25 indirim avantajı sağlaıyor. Bununla birlikte Castrol edge professional motor yağlarında %20 indirim, kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**16% indirim fırsatı bulunuyor.

8 yaş ve üstü Skoda araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında %30 indirim imkanı sağlanıyor. Ayrıca Castrol edge professional motor yağlarında %20 indirim, kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**16% indirim sunuluyor.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır. Kampanyadan yararlanarak periyodik bakımlarını Skoda Yetkili Servislerinde yaptıran Skoda sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye***ediliyor.

* Bu kampanya 1 Nisan 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında ve yetkili servise gireceği tarih itibariyle trafiğe çıkış tarihinin üzerinden 2 yıldan daha fazla geçmiş Skoda araç modelleri için geçerlidir.

** Tavsiye edilen indirim oranları; mekanik ve elektrik tüm yedek parçalar, mekanik ve elektrik atölye işçiliği için geçerlidir. Kampanya kapsamında belirlenmiş Michelin, Pirelli ve Continental marka lastiklerde ise 3 yaş üzeri tüm Skoda araç modellerine %16 indirim sunulmaktadır.

*** Mobilite Hizmet Paketi, ücretsiz acil servis ve çekici hizmetini kapsamaktadır. Bu paket, Skoda Yetkili Servislerinde yapılan periyodik bakımın tamamlandığı tarihten itibaren 1 takvim yılı boyunca geçerli olacak şekilde tanımlanır. Her yeni periyodik bakım işleminde, eğer halen devam ediyorsa, bir önceki tanımlı Mobilite Hizmet Paketi iptal edilir ve yeni paket tanımlanır. Paketten faydalanmak için, ihtiyaç halinde 444 7780 no’lu Skoda Yol Yardım hattının aranması yeterlidir.

**** Yüce Auto, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Detaylı ve güncel bilgileri Skoda Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Araç Bakımında Neler Değişir
Araç Muayene Öncesi Yapılacaklar
Skoda Karoq
Skoda Octavia
Skoda Kodiaq