Skoda Servis Kampanyası 2020

Skoda Kış Bakım Kampanyası

06 Ocak – 15 Şubat 2020 tarihleri arasında Skoda Yetkili Servislerinde geçerli olan aşağıda belirtilmiş olan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Skoda orijinal parçalarında, bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Edge Professional Motor yağlarında özel indirim fırsatları sunuluyor.

0 – 2 yaş arası Skoda araç modellerine, Skoda Yetkili Servislerinde periyodik bakımlar için %10, silecekler, bujiler, debriyaj setleri ve fren disk balatalarında ise %25 indirim uygulanıyor.

3 ve 4 yaşındaki Skoda araç modellerine Skoda Yetkili Servislerinde, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, işçilik ve Castrol Edge Professional Motor yağları ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** %15 indirim, silecekler, bujiler, debriyaj setleri ve fren disk balatalarında ise %25 indirim avantajı sağlanıyor.

5 yaş 7 yaş arası Skoda araç modelleri, Skoda Yetkili Servislerinde gerçekleştirilecek periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, işçilik ve Castrol Edge Professional Motor yağları ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** %25, silecekler, bujiler, debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim kampanyasından faydalanabiliyor.

8 yaş ve üstü Skoda araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, işçilik ve Castrol Edge Professional Motor yağları ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında ** 30%, silecekler, bujiler, debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %30 indirim avantajı Skoda Yetkili Servislerinde.

* Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibariyle 2 yaş üzeri Skoda araç modelleri için geçerlidir.

** Tavsiye edilen indirim; mekanik ve elektrik tüm Skoda orijinal parçaları, mekanik ve elektrik atölye işçiliği, motor yağları, yağ değişimi ile Bridgestone, Michelin, Goodyear ve Lassa lastikler için geçerlidir.

** Continental lastik modellerinde 3-4 yaş , 5-7 yaş ve 8 yaş üzeri Skoda araç modellerinde %16 oranında indirim tavsiye edilmektedir.

*** Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.

Detaylı ve güncel bilgileri Skoda Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Araç Bakımında Neler Değişir
Araç Muayene Öncesi Yapılacaklar
Skoda Karoq
Skoda Octavia
Skoda Kodiaq